0
clear
  • Професионален Спортски Дигитален Тајмер Стоперка - Не Ѕвона, Нема Свирки, Едноставна Основната Операција, Молчи, Исчистите Екранот, ON/Off, Рачни Дигитален Часовник С?
  • -20%
  • -20%
Професионален Спортски Дигитален Тајмер Стоперка - Не Ѕвона, Нема Свирки, Едноставна Основната Операција, Молчи, Исчистите Екранот, ON/Off, Рачни Дигитален Часовник С?

Професионален Спортски Дигитален Тајмер Стоперка - Не Ѕвона, Нема Свирки, Едноставна Основната Операција, Молчи,

DEN 590.40

Достапност
Достапно за нарачка

¡¾Multiple Функција¡¿Мултифункционални спортски стоперката, креирајте ваш сопствен чудо и да снимате. ¡¾Long Живот¡¿Долг животен век изработени од супериорен суровини, гаранција за долг животен пат. ¡¾Multiple Функција¡¿Мултифункционални спортски стоперката, креирајте ваш сопствен чудо и да снимате. ¡¾Multiple Функција¡¿Мултифункционални спортски стоперката, креирајте ваш сопствен чудо и да снимате. ¡¾Multiple Функција¡¿Мултифункционални спортски стоперката, креирајте ваш сопствен чудо и да снимате. ¡¾Multiple Функција¡¿Мултифункционални спортски стоперката, креирајте ваш сопствен чудо и да снимате. ¡¾Multiple Функција¡¿Мултифункционални спортски стоперката, креирајте ваш сопствен чудо и да снимате. ¡¾Suitable за¡¿Погодна за многу места, како на училиште, атлетски митинг, салата, итн. ¡¾Wide Употреба¡¿Широка употреба, може да се користи за разни активности се допаѓа трки, трчање, пливање, итн. ¡¾Professional Стоперката¡¿Професионални тајмер стоперка за судијата и натпревар.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Една акција на мерењето.Времето во / време од времето.ABS пластика изградба 0.01 проценти точност.Мерки 23 / 8"

[Голем Екран] Нашата стоперката со голем екран и голем број, лесно за спортски тренер за да го видите вре

Прикажува Часови , Минути , Секунди ,Ден, Датум, Месец.Материјал : ABS; Нето Wight : 45g ; Боја : Црна.Замена на бат

Со статистички одбројување функција и број на функции, брзо се претвори алармот за вклучување / исклучу

Со статистички одбројување функција и број на функции, брзо се претвори алармот за вклучување / исклучу

Еден од најлеснитезачитање stopwatches достапни на пазарот, овој Timt Tracker Основните поставите емора да има за

●ДИЗАЈН : Guochao врежан, дијамант скала ●ВОДООТПОРЕН : ЗATM живот водоотпорен, се среќава секојдневно водоо

Функција надградба на верзија, може да се затвори, може да се молчи, енергијазаштеда на енергија и енерг

Рачни Sportwatch : Стоперката ергономски дизајниран, вие ќе се чувствувате удобно и флексибилни, кога ќе го п

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објекто

Please wait...