0
clear
  • ЏЕТ JWL-1015, 10 x 15 Дрво Струг (719100)
  • -20%
  • -20%
ЏЕТ JWL-1015, 10 x 15 Дрво Струг (719100)

ЏЕТ JWL-1015, 10 x 15 Дрво Струг (719100)

DEN 998.40

Достапност
Достапно за нарачка

КОМПАКТЕН ВРТЕЊЕ : 15-1/2" меѓу центри.ИДЕАЛЕН БРЗИНА се ДВИЖИ : Изберете од шест вретено брзини (500/840/1,240/1,800/2,630/3,975).ПОДОБРЕНА TENSIONING СИСТЕМ : Полесен пристап до појаси.ЗГОЛЕМЕНА РИГИДНОСТ : Поширокиот кревет начини.Дополнителна опрема : Проширете ги вашите вртење способност со 21" Кревет Проширување (719101), Стојат (719102 A), и да Застане Проширување (719103 A).Се ПРЕПОРАЧУВА ЗА : Почетниците woodturners и луѓе со ограничени продавница простор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Здрав Железо Изградба : мини метал струг кревет се изработени од високо квалитетен железо.Опремени со н

Примена : Дрво, пластика, меки метали (алуминиум, бакар, итн.).Иглолистен, тврдо.Можете да користите триви

Дизајниран за семејството DIY ентузијасти, компактен, лесен, и моќни.Нерѓосувачки челик прашина маска со

Специјално дизајнирани за дома, DIY ентузијасти, мали и преносливо големина со силна енергија.Чак стегањ

Please wait...