0
clear
  • Бања Килими и Душеци Сетови, 2 Парчиња Ултра Мека и Вода Абсорбента Бања Килим, Бања Тепих, Машина за Миење/Сува, за Када, Туш и Када, Соба (16 x 24 + 16 x 24, Виолетова и Бела)
  • -20%
  • -20%
Бања Килими и Душеци Сетови, 2 Парчиња Ултра Мека и Вода Абсорбента Бања Килим, Бања Тепих, Машина за Миење/Сува, за Када, Туш и Када, Соба (16 x 24 + 16 x 24, Виолетова и Бела)

Бања Килими и Душеци Сетови, 2 Парчиња Ултра Мека и Вода Абсорбента Бања Килим, Бања Тепих, Машина за Миење/Сува,

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

(Ultra абсорбента и меки)-Сите од нашите мат влошки се изградени на премиум микрофибер материјали, може да ги апсорбира 3 пати на вода во неколку секунди. (Anti-Лизга дизајн, повеќе безбедност)-TPR дното, силна Лепливоста може да помогне во одржување килими во место на вашиот подови и заштита на вашиот семејство безбедност.Напомена : мат треба да се стави на чиста и сува подот. (Машина перат)-Машина изми и лесно да се исуши, погодно, да заштедат време и енергија. (Различни големини,Совршена декорација,)-совршен дизајн ќе биде совршено се совпаѓа со спална и бања декорација.Достапен во големини за да одговараат на различните потреби.Најмалиот е појавување на половина бања.ЗАДОВОЛСТВО-Ние веруваме во нашите бања мат квалитет.Ако имате било каков проблем, или сугестија, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас слободно, ние обезбеди пријателски, лесна-за-се постигне поддршка за вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

24 ИНЧИ ШИРОКА x 16 ИНЧИ ДОЛГ / 60 x 40 СМ.Висок квалитет, мека кадифен површината со анти лизга поддршка.СОВР

Големина : 16" W X 24" L (40cm*60см).Материјал : Полиестер (Безопасни、Не сунѓерот、Абсорбента、Мека、Нема ДА Исче

Мека и кадифен материјал : Секој пакет содржи 1 парче 20" W×31.5" L бања мат направени од мека микрофибер.Овој

85% Полиестер, 15% Polymide.Увезени.Микрофибер shag бања килим во Seafoam Зелена обезбедува удобно кадифен место да

【Супер Мекост】меки микрофибер прави бања мат многу бушава кои ефикасно ја смирува и релаксира нозете

ВКЛУЧУВА две ултра мека бања килими, еден 17"x24" и еден 21"x34".Ултра Мека, Чувствувате Absorbency & Брзо Сушење Ови

100% Памук 100% Памук Бања Килим.Нуди исклучителни утеха и поддршка за вашите нозе.Одлично за бања, суета, од

85% Полиестер, 15% Polymide.Увезени.Микрофибер shag бања килим во Езерото Сина обезбедува удобно кадифен место д

МЕКИ И НЕПРОПАДНА : 17.7 X29.5 Инчен / 45*75см,Нашиот кат мат е да се направи на мека корални сомот,тоа обезбедув

Мека и кадифен материјал : Секој пакет содржи 1 парче 20" W×31.5" L бања мат направени од мека микрофибер.Овој

[Чувајте ги Вашите Подови Сува] : Нашата бања туш килим е супер абсорбента, помагајќи ја апсорбира влагат

100% Полиестер.FARMHOUSE ИНСПИРИРАН Avanti е 'Tis на Сезоната за собирање на координирани бања прибор карактерист

【Против Пролизгување Поддршка и Супер Абсорбента】Овој мат карактеристики на антипропадна латекс под

Погоден за хотелот, сауна, бања, фитнес за бања, спална соба, трпезарија, дневна соба, и така натаму.Имајт

24 ИНЧИ ШИРОКА x 16 ИНЧИ ДОЛГ / 60 x 40 СМ.Висок квалитет, мека кадифен површината со анти лизга поддршка.СОВР

100% Памук 100% Памук Бања Килим.Нуди исклучителни утеха и поддршка за вашите нозе.Одлично за бања, суета, од

Пред да го користите, тестот, ако таа работи добро на вашиот наменети за подот на самото место.Нејзините

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Густината и plushness на нашите куп надминува оној на повеќето други брендови.Ние стоиме зад нашите произво

ВКЛУЧУВА две ултра мека бања килими, еден 17"x24" и еден 21"x34".Ултра Мека, Чувствувате Absorbency & Брзо Сушење Ови

Можете да декорирате вашиот прав соба со ставање на овој стилски килим пред када, со мијалник или суета.

24 ИНЧИ ШИРОКА x 16 ИНЧИ ДОЛГ / 60 x 40 СМ.Висок квалитет, мека кадифен површината со анти лизга поддршка.СОВР

Заштитете ги вашите нозе од студот подот во исто време ја заштитува вашата кат од влага 【ПРОФЕСИОНАЛНО

Големина : 16" W X 24" L (40cm*60см).Материјал : Полиестер (Безопасни、Не сунѓерот、Абсорбента、Мека、Нема ДА Исче

Нашата бања килими се направени од супер меки, absorbant материјал кој ви даде максимална удобност при добив

24 ИНЧИ ШИРОКА x 16 ИНЧИ ДОЛГ / 60 x 40 СМ.Висок квалитет, мека кадифен површината со анти лизга поддршка.СОВР

ВКЛУЧУВА две ултра мека бања килими, еден 17"x24" и еден 21"x34".Ултра Мека, Чувствувате Absorbency & Брзо Сушење Ови

Големина : 16" W X 24" L (40cm*60см).Материјал : Полиестер (Безопасни、Не сунѓерот、Абсорбента、Мека、Нема ДА Исче

100% Памук.Изработени од 100% премија памучен материјал; Круг мат мерки 30"L x 30"В Стилски бања килим, што ви да

Please wait...