0
clear
  • 24 Парчиња Помине Пом Меки Монтажни Помине Уметност Меки Пом Топки Кадифен Топката Помине Кадифен Faux Крзнени Топки со База за Нокти Дизајн на Нокти Совети Декорациј
  • -20%
  • -20%
24 Парчиња Помине Пом Меки Монтажни Помине Уметност Меки Пом Топки Кадифен Топката Помине Кадифен Faux Крзнени Топки со База за Нокти Дизајн на Нокти Совети Декорациј

24 Парчиња Помине Пом Меки Монтажни Помине Уметност Меки Пом Топки Кадифен Топката Помине Кадифен Faux Крзнени

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Квалитет на материјалот : овие меки топки се направени од мека кадифен, не е лесно да се пролее, кожата-пријателски, без штети на вашето тело и ноктите, тенок и лесен доволно и нема да предизвика помине непријатност, може да ви послужи за долго време.Монтажни и обновливи : овие poms доаѓаат со база, која ги прави лесен за употреба и отстранување, па вие не мора да се грижите за добивање на нив влажни додека миење на рацете и преземање туш, може да се чисти нив поединечно, кога тие се нечисти, или можете да ги промените на различни бои во зависност од вашето расположение или облека.Повеќекратна употреба : можете да декорирате вашиот ноктите со овие poms да се направи нокти повеќе око-фаќање, тоа е исто така добар избор за да ги користите за да ги красат капи, облека, кеси и други занаети, овие слатки мали poms ќе се направи еден убав прилог.Прилично подарок : ноктите пом меки кадифен топки се добри подароци за една девојка, вашата ќерка или некоја жена која сака manicuring, кои се убаво помине уметност украси и погоден за повеќето видови на настани, како што е партии, пријател собири и датуми.Количеството информации : пакетот вклучува 24 парчиња на 3 D помине кадифен faux крзнени топки во различни бои, можете да изберете некои соодветна бои како и вашата потреба да се создаде шик и стилски нокти уметнички дела, количината е лесно за вас да се користи и да го замени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ја СПРЕЧУВА ЅИД MARKS & ШТИТИ од ВРАТА на Оваа бронза пролет вратата стоп со гума браник ќе го задржи вашиот

1 Торба / 100 Pcs Вкупно 10 Pack 1000 Компјутери Јасно Гумени Ластичиња Бендови.Безбеден и сигурен,направен од ви

Вртливата рака око елиминира заплитане.Изработени од нерѓосувачки челик, силна товарот капацитет, висо

Забавен начин да се обезбеди зеленолисните растенија во дворот стадото.Пополнете ако полн со свеж зеле

Овој Производ е Производителот.Па ве молиме контактирајте со Производителот ако било кое прашање.Соврш

❤Наредени Облоги : Секој пакет има 6 вовлекува облоги и 1 дното лагер, 7 облоги наредени заедно.Мачка ѓубр

ПРОФЕСИОНАЛНА ПРЕЦИЗНОСТ : Wahl е Професионална 5 Ѕвезда Detailer е дизајниран да ја испорача остри перформан

【Модел за поддршка】ABBREE PL2303 USB Програмирање Кабел Компатибилен со двонасочна Радио(Baofeng УВ5 R / 5 RA / 5 RE / ,У

Амбуланта корегирање Апликатори Алатка Стапче ги поставува стандардите за Полнење DIY сјај дизајн секо

АЖУРИРАНИ ШОК АБСОРБЕНТА ТЕХНОЛОГИЈА : Neoera магнетна врата тапа употреба изграден во иновативни хидраул

Имаат добра товарот капацитет.Направени од високо материјал 304 од не ' Рѓосувачки Челик.Тоа е силен, издр

Прилагодлив на рака, во согласност со начелото на ергономијата, одговара на ширината на физиолошките ка

Оваа коаксијален кабел е погоден за БЛАГАЈНИЧКИ шунка радио антена аналитичар, тјунер, switch, монитор, ата

ФИКСНА НИЗОК ПРОФИЛ, ТВ МОНТАЖА Голем Екран ТВ монтажа заградата наменета за голем екран ТВ & монитори к

Овој мат има мека и удобна текстура, која може да ги заштити вашите нозе и спречување на повреди.Таписер

[Карактеристики на производот] : Конектор : SMA Машки да UHF Женски.Кабелот Тип : RG58 Коаксијален Кабел.Отпорн

БЕЗБЕДНО ДА се КОРИСТИ И ЛЕСНО се ЧИСТИ Различни големини фиока организаторите може да се организира н

★ Натоварени Badass Платно Патна Торба Состои од Гитара Трансферот, 1oz на Брада Масло, 2oz на Брада Balm или 2oz н

Please wait...