0
clear
  • RGEEK 2 Парчиња Браници Замена LB RB Копчето Предизвикувачи Делови со T6 T8 T10 Шрафцигер Поправка Делови за Xbox Една S Контролер и Xbox Еден Тенок Контролер
  • -20%
  • -20%
RGEEK 2 Парчиња Браници Замена LB RB Копчето Предизвикувачи Делови со T6 T8 T10 Шрафцигер Поправка Делови за Xbox Една S Контролер и Xbox Еден Тенок Контролер

RGEEK 2 Парчиња Браници Замена LB RB Копчето Предизвикувачи Делови со T6 T8 T10 Шрафцигер Поправка Делови за Xbox

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Answer : ___________________________ Note : LB RB Браници само совршен за Xbox една S Контролер(не одговараат за Xbox еден X/ Елита контролер).Материјал : Сребрен спреј Процес, трајни и совршено Одговара на Оригиналот.Тоа ќе го направи вашиот контролор изгледа прекрасно, најдобро решение за поправка на вашиот скршен предизвика копчиња или нефункционален школка.Лесен за инсталација : Постојат многу видеа на Youtube за тоа како да го инсталирате, можете да референца тоа, а потоа користете го Torx screwdrivers да се отвори школка и се држат во новиот обичај замена на делови.Добро погледнете : Одлично да го замени оригиналниот неисправни/скршени еден, го прави вашиот контролер работа во добра состојба, им даде на вашиот скршен LB RB копчиња на вашиот контролори нов изглед и душата.Пакет се вклучени : 2 Пакет LB RB Предизвикувачи Копче ,1 x T8 H Шрафцигер ,1 x T6 Шрафцигер , 1 x Триаголник гребло , 2 x Двојно-заврши љубопитните алатка,1 x Чистење со четка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

❤Наредени Облоги : Секој пакет има 6 вовлекува облоги и 1 дното лагер, 7 облоги наредени заедно.Мачка ѓубр

Свежо Витез ортодонтски восок за протези е многу лесно да се држиме за вашите протези или aligners да се обе

Ја СПРЕЧУВА ЅИД MARKS & ШТИТИ од ВРАТА на Оваа бронза пролет вратата стоп со гума браник ќе го задржи вашиот

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

【ФДУ РЕГИСТРИРАНИ, DRUGFREE ЛАДНО ЛАСЕРСКА ТЕРАПИЈА】 IASO користи напредни ниско ниво ласерска терапија (LLLT)

★ ➤НЕ се ЛИЗГА И ПРОШИРУВА НОГА ПОДЛОГА ДИЗАЈН : Тоа е сигурен и безбеден за употреба кога капење.Туш ст

Пеперутка Помине Уметност : пеперутка елементи се веќе популарен тренд.На стереоскопски 3 D смисла прави

[Карактеристики на производот] : Конектор : SMA Машки да UHF Женски.Кабелот Тип : RG58 Коаксијален Кабел.Отпорн

Highspeed челик алатки се добри за повеќето општа намена апликации, нуди комбинација на цврстина и жилавост

Амбуланта корегирање Апликатори Алатка Стапче ги поставува стандардите за Полнење DIY сјај дизајн секо

????ПОВЕЌЕ & ПОСИЛНИ Екстра долг целост предлогот ТВ ѕид со навистина импресивен стигне и одлични цврсти

Оваа коаксијален кабел е погоден за БЛАГАЈНИЧКИ шунка радио антена аналитичар, тјунер, switch, монитор, ата

Тесни одговара, блиска соработка, мала празнина, голема флексибилност, лесно да доаѓаат и си одат,безбед

[Издржлив Материјал] Направени од не 'рѓосувачки челик,рѓа отпорни( птичји кафез од не' рѓосувачки челик

ПОВЕЌЕ БЕЗБЕДНОСТ:Породилно Автомобил појас прилагодувач прави појас седат низ појас, наместо во теко

Имаат добра товарот капацитет.Направени од високо материјал 304 од не ' Рѓосувачки Челик.Тоа е силен, издр

Големина 65cm * 43cm / 25.6*16.9 инчен, 1pcs.Тоа е доволно голем да ги покрие грб на предните седишта многу добро.По

1 Торба / 100 Pcs Вкупно 10 Pack 1000 Компјутери Јасно Гумени Ластичиња Бендови.Безбеден и сигурен,направен од ви

На закачалка можат да го издржат многу на телесната тежина и останете стави без паѓа.Уживајте во метежо

Вашата брада заслужува врвот полица брада производи кои се формулирани за да го скроти дури и thickest и burlie

Тајната Отпадоци Кутија – Скриете вашиот писе отпадоци кутија од видете во секоја соба благодарение на

✪ УНИВЕРЗАЛНА ТВ МОНТАЖА : Вклопат за повеќето 2655 инчен Телевизори до 72lbs.Достапни VESA Големина : 75*75mm, 100*10

ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : Направен Од Квалитетот Инженер Дрво Со Убаво да Заврши, Па Тоа се Вклопува Во Со Твоит

Адаптер за поврзување на црево или делови од различни видови.Фитинг црево се поврзува на компресија мон

Висок квалитет обновена одржување комплет.Ги исполнува или го надминува ОЕМ квалитет, страница принос

Please wait...