0
clear
  • Fwheel Компатибилен со Samsung Опрема S2 Класичен Бенд СМ-R732/R735 (Не Одговара S2),Вистинска Кожа Smart Watch Замена Бенд Рака (Сив)
  • -20%
  • -20%
Fwheel Компатибилен со Samsung Опрема S2 Класичен Бенд СМ-R732/R735 (Не Одговара S2),Вистинска Кожа Smart Watch Замена Бенд Рака (Сив)

Fwheel Компатибилен со Samsung Опрема S2 Класичен Бенд СМ-R732/R735 (Не Одговара S2),Вистинска Кожа Smart Watch

DEN 456.00

Достапност
Достапно за нарачка

Го види бенд leagth : долга рака : 12.5 cm;краток рака : 7cm.Едноставен за инсталација и отстранување.Компатибилен за : Samsung Galaxy Опрема S2 Класичен СМ-R7320. Материјал : Висок guality вистинска кожа.Мекоста е умерен, носат многу удобно Компресија на калапи, цврсти и издржливи.Големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб.Го види бенд leagth : долга рака : 12.5 cm;краток рака : 7cm Easy за инсталација и отстранување Компатибилен за : Samsung Galaxy Опрема S2 Класичен СМ-R7320.Материјал : Висок guality вистинска кожа Мекост е умерен, носат многу удобно Компресија на калапи, цврсти и издржливи големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Виножито Алуминиум Метал Бенд : Нов занает се комбинираат со висок квалитет на алуминиум метал материја

Dpvive дизајнот е млад, самоуверен, динамичен.Главната позиционирање е stylishfemale слика.Брендот инспирација с

▶▶Бендови со Рамка во Овој fitbit блаже бендови со Метална рамка, да ви помогне да се заштити вашиот памет

Одговара Големина : Apple се види бендови 38mm одговара 5.3"7.7" (130mm195mm) зглобовите, погоден за мажите и жените .П

СКЛАДИРАЊЕ : Овој Додаток Торба Е Одлична Објект Да ги чува Сите Ваши Smartwatch Додатоци.Ги Задржува Сите На

Smart watch бенд и заштитни случај интегриран беспрекорно, се избегнува појавување на проблемот на различни

[Премиум Материјалот] : Ова за fitbit полнење 5 види бенд е направен од мек материјал ви овозможува удобно но

Answer : ___________________________ Note : Само спорт бенд, Не се види вклучени.Различни бои за да изберете од, може да се на

1 Совршен за Apple Smart Часовник 2 Интегрирани ткаени водат најлон рака 3 Издржливи плетени материјали...

Разни забава бои го персонализирате вашиот iwatch и одговара на вашето расположение, облека во секојдневн

УНИВЕРЗАЛНА ОДГОВАРА : На 22mm замена на зглоб види ремени може да се вклопат Samsung галакси watch3 45mm; Samsung Опре

***Ако оригиналниот должина на рака не е погодна за вас, можете да го отстраните дополнителни синџири да

Рака За да се види 5 4 3 6 SE 38mm 42mm 44mm 40мм.Бендот доаѓа со watch гкл на двете страни за лесна инсталација и отстр

ПОКАЖЕ ВАШИОТ ДУХ Претставуваат вашиот тим во стил со оваа неверојатна силикони спорт бенд.Модерен и fun

Одговара Големина : Apple се види бендови 38mm одговара 5.3"7.7" (130mm195mm) зглобовите, погоден за мажите и жените .П

КОМПАТИБИЛЕН : Apple се Види Случај 40mm Компатибилен со Apple Види Серија 7 / 6 / 5 / 4 / SE.Одговара на зглобовите

Состојба : 100% Сосема Нов.Договор дизајн стил, со што животот договор и не се едноставни.Бендот Материјал

Лесно се Носат хривнија усвојува дизајн на toggle нараквица,Не алатките кои се Потребни, без разлика на ваш

На 22mm замена нерѓосувачки челик солидна види wristband + мрежа milanese јамка види хривнија функција комбинациј

【Компатибилни Модели】 RARF бенд е компатибилен со Apple види SE / Серија 7 / 6 / 5 / 4 / 3 / 2 / 1 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm, СИТЕ

* Компатибилен Модел:Оваа smartwatch бенд за деца е компатибилен за verzon Gizmo види 2, Gizmo види 1 и verzon Дизни Gizmo.Ис

Прилагодливи Бенд Должина : Импресивен види линк нараквица, лесно за да ја промените големината на часо

Официјално Лиценцирани NCAA Силикони Smartwatch Бенд Компатибилен со Apple Watch Сите Серија.Компатибилен со Apple Wat

Компатибилни Модели : Компатибилен со Apple Види Серија 7 / 6 / 5 / 4 / 3 / 2 / 1 SE сите верзии 41mm 40mm 38mm 304 од не ' рѓосу

Please wait...