0
clear
  • Eujgoov 2 парчиња Алуминиумски Истиснување Профил L?Облик Зрак се Осигура дека Може да Собере Точно во Секое Време за Роботика
  • -20%
  • -20%
Eujgoov 2 парчиња Алуминиумски Истиснување Профил L?Облик Зрак се Осигура дека Може да Собере Точно во Секое Време за Роботика

Eujgoov 2 парчиња Алуминиумски Истиснување Профил L?Облик Зрак се Осигура дека Може да Собере Точно во Секое Време

DEN 220.56

Достапност
Достапно за нарачка

Лесен за инсталација : Поседуваат мали димензии и мала тежина, лесно за вас да се инсталира на робот.Соодветни видови : производот може да се користат во областа на роботиката, дојде со широк спектар на употреба.Перформанси : контура производство е многу прецизна за да се осигура дека може да собере точно во секое време.Опис : Алуминиумски истиснување профил L?облик зрак е одлична рамка материјали за роботи.Високо-квалитетни материјали : Направени од добро?квалитетни алуминиумски материјал, мала тежина со добра цврстина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

На jrk 21v3 моторни контролер е високо конфигурираат бранеа DC мотор контролер кој ја поддржува четири инте

Поставени се вклучени : .Modul: 0.4 mm.за DIY наука и мали производство, дизајн на производот и механички модел.Т

Please wait...