0
clear
  • Рачно Снимање Зафат и Мини Tabletop Tripod го Замени Panasonic DMW-SHGR1 Selfie Зафат и Далечински управувач за Panasonic G100 G110 G9 GH5 GH5S G85 G95 S1 S1R S1H S5 FZ1000 II и Повеќе, Идеален за Vlogging
  • -20%
  • -20%
Рачно Снимање Зафат и Мини Tabletop Tripod го Замени Panasonic DMW-SHGR1 Selfie Зафат и Далечински управувач за Panasonic G100 G110 G9 GH5 GH5S G85 G95 S1 S1R S1H S5 FZ1000 II и Повеќе, Идеален за Vlogging

Рачно Снимање Зафат и Мини Tabletop Tripod го Замени Panasonic DMW-SHGR1 Selfie Зафат и Далечински управувач за

DEN 2354.40

Достапност
Достапно за нарачка

ЗАМЕНА : Заменува Panasonic DMW-SHGR1 снимање зафат.Три функцијата на копчињата во една страна за лесно ракување.ТРИ СНИМАЊЕ ФУНКЦИИ : го Вклучува на копчето на блендата, REC копчето и спиење копчето (Забелешка : функции за избор на камери, ве молиме проверете повеќе детали како што се наведени во опис.). 360° ПАН И 90° НАВАЛУВАЊЕ : На tripod контрола им овозможува камерата да ги ротира 360° лево или десно, навалување нанапред 90° и назад 90°, што го прави полесно да се фати квалитет на видео содржини од високи и ниски агли, па дури и во selfie режим.Контрола, исто така може да се постави како tripod, овозможувајќи им на пејзажи и групни снимки да биде фатен со леснотија.СТАБИЛЕН И ЛЕСНО ДА ПРИСТАПИТЕ : На thumbwheel дизајн овозможува да се отстрани и да се качи на опрема во брз начин.Снимањето зафат со не се лизга влошки за секоја нога подобрување на контрола и подобрување на стабилноста.КОМПАТИБИЛНОСТ : пукање зафат може да се собере на Panasonic G100, S1, S1 R, GH5, GH5s, G9, S1 H итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Answer : ___________________________ NOTE : Со 1 / 4 инчи завртка порта на дното, може да биде инсталиран на tripod или заграда, ит

Спецификации : 4 нога делови; максимална висина 59.Против корозија.Карбонски влакна нозе за леснотија и ц

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Live View Голф tripod адаптер лесно & флексибилна употреба.Алуминиумски адаптер род, се вклопува во било кој ст

CP30S4 II Компактен / Travel 10 X Карбонски Влакна Tripod Алатка за Полнење Скок Нозе Гумени Нозе FLM 10 Година Огран

Please wait...