0
clear
  • М8 Кревање Око Ореви, Укинување на Око Орев за Кабел Јаже Кревање М8 304 од не ' Рѓосувачки Челик Кревање Око Орев за Внатрешна
  • -20%
  • -20%
М8 Кревање Око Ореви, Укинување на Око Орев за Кабел Јаже Кревање М8 304 од не ' Рѓосувачки Челик Кревање Око Орев за Внатрешна

М8 Кревање Око Ореви, Укинување на Око Орев за Кабел Јаже Кревање М8 304 од не ' Рѓосувачки Челик Кревање Око Орев

DEN 612.00

Достапност
Достапно за нарачка

Кревање око орев обезбедува сигурен суспензија и укинување способности и да е изборот на повеќето луѓе.Нерѓосувачки челик материјал се ' рѓа‑доказ, корозија‑отпорни, водоотпорен и издржливи.Лесно да се инсталира, користи орев или завртка во навој дупка да се инсталира, едноставен и лесен.Строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет, висока безбедност фактор, може да се користи со мир на умот.Подобро од топло натопи поцинкуван челик или јаглероден челик, идеален за надворешна и внатрешна употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кревање око орев обезбедува сигурен суспензија и укинување способности и да е изборот на повеќето луѓе.

Please wait...