0
clear
  • uxcell RG58 RF Coax Кабел UHF (PL259) Машки да UHF (PL259) Машки Антенски Кабел 8 Ft
  • -20%
  • -20%
uxcell RG58 RF Coax Кабел UHF (PL259) Машки да UHF (PL259) Машки Антенски Кабел 8 Ft

uxcell RG58 RF Coax Кабел UHF (PL259) Машки да UHF (PL259) Машки Антенски Кабел 8 Ft

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

50 Ohm 8 нозе RG58 coax кабел, Лемење PL-259 конектори на двата краја.Одлично За БЛАГАЈНИЧКИТЕ, Аматерски Шунка Радио & 2 Начин на Радио Hookups.Врски внатре се лемење и кабелот е направен од чист бакар со добар квалитет.RG58 coax се препорачува за високо-придвижуван апликации или корисници кои едноставно сакаат најдобрите coax е можно.Пакетот Вклучува : 1 x UHF (PL259) Машки да UHF (PL259) Машки RG58 Coax Кабел.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Оваа коаксијален кабел е погоден за БЛАГАЈНИЧКИ шунка радио антена аналитичар, тјунер, switch, монитор, ата

Тајната Отпадоци Кутија – Скриете вашиот писе отпадоци кутија од видете во секоја соба благодарение на

Овој Производ е Производителот.Па ве молиме контактирајте со Производителот ако било кое прашање.Соврш

Имаат добра товарот капацитет.Направени од високо материјал 304 од не ' Рѓосувачки Челик.Тоа е силен, издр

Амбуланта корегирање Апликатори Алатка Стапче ги поставува стандардите за Полнење DIY сјај дизајн секо

Адаптер за поврзување на црево или делови од различни видови.Фитинг црево се поврзува на компресија мон

ФИКСНА НИЗОК ПРОФИЛ, ТВ МОНТАЖА Голем Екран ТВ монтажа заградата наменета за голем екран ТВ & монитори к

Едноставно отворете ја, вашата мачка користи бањата во тоа за 57 дена, а потоа ќе го затвори и го фрли дале

Ја СПРЕЧУВА ЅИД MARKS & ШТИТИ од ВРАТА на Оваа црна пролет вратата стоп со гума браник ќе го задржи вашиот ѕ

Висок квалитет обновена одржување комплет.Ги исполнува или го надминува ОЕМ квалитет, страница принос

【Модел за поддршка】ABBREE PL2303 USB Програмирање Кабел Компатибилен со двонасочна Радио(Baofeng УВ5 R / 5 RA / 5 RE / ,У

БРАДА & КОСА ТРИМЕР Вклучува 8 боја кодирани водичи за 45 уникатен средување на должини, Екстра Остри Нож

Свежо Витез ортодонтски восок за протези е многу лесно да се држиме за вашите протези или aligners да се обе

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Highspeed челик алатки се добри за повеќето општа намена апликации, нуди комбинација на цврстина и жилавост

1 Торба / 100 Pcs Вкупно 10 Pack 1000 Компјутери Јасно Гумени Ластичиња Бендови.Безбеден и сигурен,направен од ви

Gunmetal Плоштадот Пирамида Prong Studs.Големина 3мм.Секој студ има prongs да го закачите безбедно на ткаенина, кожа

Забавен начин да се обезбеди зеленолисните растенија во дворот стадото.Пополнете ако полн со свеж зеле

❤ Пакет се Вклучени : 16 Компјутери помине уметност плочи, 2 stampers, 2 гребење, 1 Складирање Торба.Поради разл

МАТЕРИЈАЛ : 316 L Медицински Нерѓосувачки Челик за сите пирсинг игли и телото накит; Две Пирсинг Стеги или

[Карактеристики на производот] : Конектор : SMA Машки да UHF Женски.Кабелот Тип : RG58 Коаксијален Кабел.Отпорн

Кабел должина : 9.8 Ft(3 M),Кабел со дијаметар : 2,5 mm.Среброто е оближена со оклопна плетенка.Бакар диригент и

ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ clock (ЧАСОВНИК) Овој ѕид часовникот е опремен со еден акцент обоени неонски прсте

Ја СПРЕЧУВА ЅИД MARKS & ШТИТИ од ВРАТА на Оваа бронза пролет вратата стоп со гума браник ќе го задржи вашиот

Вашата брада заслужува врвот полица брада производи кои се формулирани за да го скроти дури и thickest и burlie

Големина 65cm * 43cm / 25.6*16.9 инчен, 1pcs.Тоа е доволно голем да ги покрие грб на предните седишта многу добро.По

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

[Издржлив Материјал] Направени од не 'рѓосувачки челик,рѓа отпорни( птичји кафез од не' рѓосувачки челик

Ова е AJC Бренд Замена за Гордост Мобилност Jazzy 1115 12 V 55 Ah Мобилност Скутер Батеријата.Напон : 12 V (12 Volts).Капа

OEстил на платите и на крајот фитинзи обезбеди лесен за инсталација и слични одговара на оригиналот кабл

Please wait...