0
clear
  • Алкохол Мастило Поставите 24 Живописни Бои Алкохол-Базирани Мастило Смола Боја за Епоксидна Смола Боење,Гимнастик Купот на Одлуки - Концентриран Алкохол боја Боја ?
  • -20%
  • -20%
Алкохол Мастило Поставите 24 Живописни Бои Алкохол-Базирани Мастило Смола Боја за Епоксидна Смола Боење,Гимнастик Купот на Одлуки - Концентриран Алкохол боја Боја ?

Алкохол Мастило Поставите 24 Живописни Бои Алкохол-Базирани Мастило Смола Боја за Епоксидна Смола Боење,Гимнастик

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

ЖИВОПИСНИ БОИ - Miraclekoo алкохол мастило поставите обезбедува живописни бои и бескрајни можности за смола уметност.Смола мастило боја е специјално формулиран за да се постигне високо пигментирани, совршен за создавање длабочина, слој и тоне ефект.ВИСОКА КОНЦЕНТРАЦИЈА - Високо концентриран алкохол-базирани на транспарентни мастило, подебели отколку просекот на алкохол мастила, малку може да оди долго начин.Може да се разредува мастила со мешање со алкохол за да се постигне посветли бои.ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА - Идеален за смола petri јадење уметност, смола сликарство, сјајот гимнастик одлуки, како и други алкохол мастило уметност.Погоден за епоксидна смола, не за УВ смола.ВНИМАНИЕ : Додавање премногу мастила ќе влијае врз смола лекување, ве молиме да се обрне внимание на износот.ПРЕМИУМ - Овие високо saturasted и брзо сушење обоени мастила се запечатени во стискаш шишиња, која ви овозможува поголема прецизност за да го контролирате вашиот пад.ЗАБЕЛЕШКА : Бидете внимателни на јавните додека сечење на прскалките.РИЗИК КУПИТЕ со 100% гаранција за квалитет.Ни капка е-мејл треба да имате БИЛО какви прашања во врска со нашите 24 шишиња Алкохол Мастило за Епоксидна Смола или услуга и ние ќе биде многу мило да ви помогне.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Може да се нанесува со четка или пенкало и мастило даде сатен да брилијантен филм во зависност од дебели

НЕЈАГЛЕРОД МАСТИЛО : Со висок мастило пропустливост, добра флуидност, нејаглерод мастила нема да предиз

Интензивно Обоени Мастило – DalerRowney акрилик мастило е направен од висококвалитет пигменти, кои му даваа

Глазура 3d сјајни мастило пенкало остава посебен впечаток.На ролери топката пен, кој е лесен и удобен за

42 БОЈА на СОБАТА : Со до 42 бои за да изберете од, оваа возбудлива поставите ви дава флексибилност и различ

Please wait...