0
clear
  • Авто Светот Diecast 2020 Chevy Corvette C8 Stingray Црна Спортски Автомобили Limited Edition да 13904 Парчиња во Светот 164 Diecast Модел на Автомобил со Autoworld 64312-AWSP065 НА
  • -20%
  • -20%
Авто Светот Diecast 2020 Chevy Corvette C8 Stingray Црна Спортски Автомобили Limited Edition да 13904 Парчиња во Светот 164 Diecast Модел на Автомобил со Autoworld 64312-AWSP065 НА

Авто Светот Diecast 2020 Chevy Corvette C8 Stingray Црна Спортски Автомобили Limited Edition да 13904 Парчиња во

DEN 299.76

Достапност
Достапно за нарачка

Бренд нови кутија.Вистински гуми.Точно-на-скала детали.Детални внатрешни работи, надворешните.Доаѓа во блистер пакување.Официјално лиценцирани производ.Умре-фрлија метално тело и шасија.Има отворање на моторот за замрзнување.Димензии приближно L-2.75 инчи долго.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Функција : Таа има повлеченазад функција, која може да се добие напред моќ со повлекување на телото наза

Ограничено издание.Бренд нови кутија.Хром акценти.Вистински гуми.Точнонаскала детали.Умрефрлија метал

Материјал : Умрефрлија автомобил модел, направени од цинк легура, со пластичните делови, гуми, изработка

Автентично лиценциран производ од Chevy.Направена од потрајни материјали како што се 100% умре фрлија мета

Бренд нови кутија.Метални огради.Артикулирани hitch.Вистински гуми.Детални внатрешни работи, надворешнит

Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 13 см.Исто така, многу погоден за домаш

Ограничено издание.Бренд нови кутија.Детални надворешноста.Вистински гуми.Точнонаскала детали.Доаѓа в

Скала модел, оригинални и да скала за возрасни колектори.Ова не е играчка.Mini Kits се оригинални Herpa модели

Производ Скала : 1 : 16 Скала.4 Ghz висока фреквенција се направи повеќе за контрола на далечина опсег, околу

Детални умрефрлија реплики.Официјално лиценцирани.Ново tooled со сложена одлеаноци.Greenlight произведува умр

За разлика од додавање на овие технички карактеристики на производителот, исто така, overhauled дизајн соодв

ГОЛЕМАТАТО ИЗГРАДБА ИГРАЧКА СЕТ ВКЛУЧУВА сè што вашето дете треба да се создаде совршена градилиштето,

Полнење за 2 часа може да се користи околу 25+ минути, што обезбедува повеќе забава перформанси.Не стоп за

Висок Квалитет на Играчка Автомобил : автомобилот е направен од високоодделение цинк легура органски у

Скала модел, оригинални и да скала за возрасни колектори.Ова не е играчка.Боја : Сива / Црвена / Црна.Обј

Автентично лиценциран производ директно од Марвел.На неправилната работа на оваа 1 : 24 скала 2017 Ford GT е ин

Ограничено издание.Бренд нови кутија.Детални надворешноста.Вистински гуми.Официјално лиценцирани про

Квалитетот на Умрефрлија Модел на Автомобил : Направен од висококвалитетни алуминиумски материјал, па

Автентично лиценцирани.Умрефрлија тело и гуми.Детални внатрешни работи.Отворање на хаубата, вратите и

Овој производ бродови во пакувањето што го открива она што е внатре и не можат да бидат скриени.Зум и splat

1 : 24 скала diecast изборот на модел на автомобил.Оваа Batmobile е 8.5"Lx 3.25"Wx 2.5"H умре фрлија метал автомобил со отво

Место на автомобилот на теренот, држете го притиснато автомобил тело и се повлече назад, колата ќе вози

Напомена : 1.Научен и практичен дизајн за играње! Ако производот има проблеми со квалитетот, ние ќе замен

Точнонаскала детали .Гуми & детални надворешноста.Направени на Diecast со некои пластични делови.Донесе на

Материјали :автомобилот е направен од цинк легура, пластични делови и гуми, што е повеќе отпорни да се и

Ограничено издание.Бренд нови кутија.Детални надворешноста.Вистински гуми.Официјално лиценцирани про

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со задоволително реше

Awesomely детални возило, како што се гледа во анимирана серија.Промени од летот напад на чекање за земјата н

Ако производот има проблеми со квалитетот, ние ќе замена или враќање, и ние ќе се потрудиме да се обезбед

Please wait...