0
clear
  • TAIJEUK 4 Пакет 1/3 Големина x 2.5 Инчен Длабоко Пареа Табела Пан, од не ' Рѓосувачки Челик Пареа Табела Пан, Анти-Џем Пареа Пан Хотел Пан за Храна Потоплите, Вклучена Сервер,
  • -20%
  • -20%
TAIJEUK 4 Пакет 1/3 Големина x 2.5 Инчен Длабоко Пареа Табела Пан, од не ' Рѓосувачки Челик Пареа Табела Пан, Анти-Џем Пареа Пан Хотел Пан за Храна Потоплите, Вклучена Сервер,

TAIJEUK 4 Пакет 1/3 Големина x 2.5 Инчен Длабоко Пареа Табела Пан, од не ' Рѓосувачки Челик Пареа Табела Пан, Анти-Џем

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

УБАВ КВАЛИТЕТ - пареа пан е изградена од нерѓосувачки челик, кој е ослободен од ' рѓа и корозија.Со зајакнати рабови и агли, Тоа е лесно да се укине и да се движат.Тавата тежи само за 0,7 килограми.Ако ви треба мала тежина пан ова ќе биде добра за вас.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ - Овие нерѓосувачки челик пареа тави имаат мазна површина која е лесно да се чисти.Едноставно исплакнете со вода или лесно да се избрише со влажна крпа.Ако тоа се користи за да им служи на мрсна храна, треба да го додадете некои почиста.Тоа е фурна безбедно, комора за безбедно и машина за миење садови безбедно. 1/3 ГОЛЕМИНА - надворешниот димензии на пареа тавата се 12.8 x 6.9 x 2.5 инчи, и внатрешните димензии се 12 x 6 x 2.5 инчи.1/3 големина е корисно за дома готвење.Тоа нема да биде премногу голем за да се најде место за складирање.Можете да оџакот нив за лесно складирање. (Конвенционално врз основа на 20.8 x 12.7 инчен пан, оваа пан е точно 1/3 од таа големина.).ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ - Овие анти-џем пареа тави се прекрасен прилог на големи chafers.Тие ќе ви овозможи да се подели на chafer во 3-помали единици служат за помали групи, сосови или други додатоци.Можете да ги користите за да marinate кокошка, печено или зеленчук.Погоден за дома, хотел, ресторан, вклучена и повеќе.ВНИМАТЕЛЕН УСЛУГА - несомнено е дека ако хотел пан не ги задоволи вас, ве молиме слободно контактирајте со нас.Нашите производи се обезбеди на 30-ден наплата услуга.Вие нема да имаат ризик од купување.Нашата служба за корисници ќе обезбедат предлози и одговори на сите прашања во рок од 24 часа.Се надевам дека ќе уживаат во пријатен шопинг искуство.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

○Карактеристики 1.На абажур е 185mm во дијаметар 2 Бесплатни телескопски суспензија линија.Телескопски о

★Нашите вклучена храна потоплите карактеристики голем капацитет пан (57.5x38x27cm во димензија) Еден Плех : 30

Надворешните димензии се 13 x 10 x 4 инчи, внатрешниот size 12 x 9 x 4 инчи, совршен за да се држете за да се оди кап

Вистински ОЕМ замена дел.AJ Antunes Преглед делови за поддршка на нивната линија на високобрзински вертика

GloRay® Пица Потоплите, Контра Врвот, се ПоминеПреку, quad коса полица, 36" x 24" длабоко, од не ' рѓосувачки челик

○Карактеристики 1.На абажур е 250mm во дијаметар 2 Бесплатни телескопски суспензија линија.Телескопски о

【Меѓусебно Дизајн】Стандард тави, кој работи со 8.26" длабоко стандардна големина прегради од сите голем

◆ Карактеристики 1.На абажур е 175mm во дијаметар 2 Фиксна виси лустерот 3 Униформа греење, добра храна изо

Undercounter мобилни загрева кабинет.Fiberglass изолација.Aqua Temp систем 22 Мерач Нерѓосувачки Челик изградба.Темпер

◆ КАРАКТЕРИСТИКИ 1.На абажур е 170mm во дијаметар 2 Бесплатни телескопски суспензија линија.Телескопски о

Високо Квалитетен Материјал : Храна, топлина светилка со висок квалитет, од нерѓосувачки челик абажур з

【Приоритетни материјал】целокупниот материјал е направен од дебела нерѓосувачки челик, што е повеќе о

Категорија : Загрева Полица Храна Потоплите Димензии (LWH, Wt.) : 44 x 23 x 9 Инчи; 30 Фунти.GloRay Капка Во Загреана П

Ова е вистински ОЕМ (Original Equipment Manufacturer) дел.Hatco е производство на иновативна технологија, висок квалитет f

На зрачењето област е за 44 cm, која може да се сретне на термичка изолација потребите на повеќето храна.Пр

Подеднакво загреан & трајни : Оваа храна потопло со 3 делови се направени од не ' рѓосувачки челик 304, која

Одговара Гром Група (Катран Хонг) SEJ22000 / SEJ21000 / Zojirushi THA803 S / Вклопуваат Amko SEJ22000 / Вклопуваат Adcraft RWE50 / В

Гаранција : Една година onсајт на делови и работна гаранција, плус една дополнителна година делови само г

Please wait...