0
clear
  • Цртеж Пенкала 0.5 mm Црни 2 Компјутери, Микро-Линија Пенкала, Fineliner Мастило Пенкало со Пенкало Случај, Водоотпорен Архивски Мастило Calligraphy Пенкала за Уметник Илустраци
  • -20%
  • -20%
Цртеж Пенкала 0.5 mm Црни 2 Компјутери, Микро-Линија Пенкала, Fineliner Мастило Пенкало со Пенкало Случај, Водоотпорен Архивски Мастило Calligraphy Пенкала за Уметник Илустраци

Цртеж Пенкала 0.5 mm Црни 2 Компјутери, Микро-Линија Пенкала, Fineliner Мастило Пенкало со Пенкало Случај, Водоотпорен

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

Архивскиот Мастило пенкала : Архивирање квалитет на мастило за употреба во киселина-слободен средини, Хемиски стабилна, водоотпорен, крварат доказ и згаснат отпорни, Нема тестови, пердуви, или крварат-преку повеќето трудови.Разновидност на Употреба : Ослободете ја вашата фантазија со овие сите намена постојан микро мастило пенкала!Овие пенкала се идеални за лична doodling пенкала, професионални илустрација, куршум списанија, генерален пишување и како технички цртеж и пенкала.Conveient Меморија : Микро-Пенкала се чуваат во удобен организатор торбичка, така што секогаш може да се чува уредно организирани и подготвени за употреба.Само Една Големина - Мулти цртање пенкала 0.5 mm 2 пакет и едно пенкало случај, лесно да се носат.Водоотпорен и мазна мастило.Задоволство Гаранција : Ако некој се оштетени или ако тие не се до вашето задоволство ќе им понуди Бесплатен Замена или Целосна Наплата, па се купи со доверба!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мастило е светла во боја и не исчезнат.Услугата за Гаранција за квалитет Ако имате најмала проблем со н

Восок лажица.Мастило е светла во боја и не исчезнат.Ние излезе на нашиот начин за да бидете сигурни дека

Safe нетоксични, водоотпорен, fadeproof, некрварење и совршен натпревар со акварел маркер за четка букви и црт

СОВРШЕНО СО CRICUT МАШИНА за СЕЧЕЊЕ:Оваа парична Казна Точка сет Пенкала може да се Напише и да се подготв

Голема Точки!Голема Забава!Бескрајни Креации : Popoff капа и точка далеку.Луди Точки е совршен маркер за ма

ИСКЛУЧИТЕЛНА ЗАНАЕТЧИСКИ : уметноста натопи пенкало мастило поставите доаѓа со 3 пенкала и 6 шишиња од м

Uchida Ле Пен има мазна пишување микрофини пластични точка и елегантни барел дизајн.Тие се одлични за бизн

♥ Материјал стакло натопена пенкало е направен од висок квалитет кристално стакло со отпорни на топли

????[Пенкала за Cricut Машина за Сечење]Xinart двојна совет пенкала се дизајнирани специјално за Cricut Создателот

????DUAL ЧЕТКА СОВЕТИ ДИЗАЈН 36 богати бои уметник маркер во собата е опремена со четка совети(15mm) и фирма фи

Не постои ризик од купување на овие металик сребрена линиски маркер пенкала од нашата продавница.Тие се

【Брзо ПоПродажбата на Одговор】 : Овие цртање пенкала и маркери може да се користат во пишување на писма

ИЗБРАНИ СОВЕТ ГОЛЕМИНИ : цртање пенкала сет вклучува 10 nib големини, вклучувајќи 0.Оваа страна букви пенка

Погоден за Рака Букви Sumi Сликарство Конципирањето Технички Цртеж Манга Стрип Scrapbooking дали сте calligrapher, пи

Исто така, можете да се обидете да го користите за други начини.На Junhartt quill пенкало сет содржи 6 различни

ИСКЛУЧИТЕЛНА ЗАНАЕТЧИСКИ : уметноста натопи пенкало мастило поставите доаѓа со 3 пенкала и 6 шишиња од м

Fineliner за пишување, скицирање и цртање.Долго метал совет, идеален за употреба со владетелите и шаблони e.г.

Гроздобер арена колектор пенкало, официјално лиценцирани од страна на Медисон Сквер Градини.Капапомал

Совршен подарок за Божиќ, за Нова Година, за Роденден за Деца, Деца и за Семејствата.Оваа calligraphy пенкало е

Тоа би било пожелно да се помошник кога сте земање белешки, doodling, пишување, календар означување...

ИСКЛУЧИТЕЛНА ЗАНАЕТЧИСКИ : уметноста поставите доаѓа со 3 пенкала и 6 шишиња од мастило.На calligraphy пенкала

Мастило е светла во боја и не исчезнат 7 различни бои восок печат монистра.можете исто така да користите

Стигнале затворање.Пресвртакција стигнале пенкало механизам кој обезбедува дека мастило ќе трае долго

Ве молиме Имајте на ум : Овој производ е преполна со 48 пенкала.Екстрамазна сликарство систем обезбедува

МАГИЧЕН ОБНОВЛИВИ : Пишување Одбор Следење Книга автоматски ќе исчезнат и може да се користи.Ракопис ав

За професионални и уметници кои се стремат запознаени со PIGMA Micron, овие нови grays се дизајнирани за ништо о

Ако не се чувствувате 100% задоволни, ве молиме слободно да ни email.VOROME Метален Маркер Пенкала Се Добри Пода

Please wait...