0
clear
  • Wokape 106Pcs 4 Големини 15mm 19mm 25мм 20mm Анти Нула Завртка-на Круг Црна Гума Мебел Влошки Не се Лизга Нозе Браници Влошки со Појавување на Завртки и Screwdrive, Изградена во не ' Рѓо
  • -20%
  • -20%
Wokape 106Pcs 4 Големини 15mm 19mm 25мм 20mm Анти Нула Завртка-на Круг Црна Гума Мебел Влошки Не се Лизга Нозе Браници Влошки со Појавување на Завртки и Screwdrive, Изградена во не ' Рѓо

Wokape 106Pcs 4 Големини 15mm 19mm 25мм 20mm Анти Нула Завртка-на Круг Црна Гума Мебел Влошки Не се Лизга Нозе

DEN 183.36

Достапност
Достапно за нарачка

????【 Она што Ќе Добиете за 】- Во овој Комплет, ќе добиете 4 Големини 48 Pcs Завртка-на Круг Црна Гума Мебел Влошки со 58 Pcs Појавување на Завртки и Screwdrive.Вклучувајќи 0.59×0.31"(15*8мм) : 12 Pcs; 0.75×0.43"(19*11mm) : 12 Pcs; 0.98 ×0.51"(25*13mm) : 12 Pcs; 1.18×0.59"(30*15mm) : 12 Pcs и М3*16 : 15 Pcs; М4*20 : 15 Pcs; М5*25 : 28 Pcs.Intotal 106 Pcs.Толку многу количина, може да ги задоволи секојдневните потреби. ????【 Со Појавување на Завртки и Screwdrive 】 - Секој круг гумени нозе е опремен со само-прислушување завртки за монтажа, во споредба со самолепливи круг гумени нозе, нашите производи се овозможи круг гумени нозе да бидат инсталирани повеќе здрав и одлична заштита за вашиот мебел и подот. ????【 Се вклопат за Повеќето Мебел 】 Нашите изненадувачки гумени нозе влошки се големи штитници за гитара засилувач, звучници, кабинет биро, табели, троседот, каучи и електроника различни големина за вашиот избор за да се приспособат на различни потреби. ????【 Добра Функција】 - Помогне да се спречи дека троседот се движат премногу лесно и го прекинете што остатокот на тоа, или стол лизгачки премногу брзо и гребење на подот, доволно количини гума мебел влошки ќе се задржи во поставите сите мебел и заштита на подови во вашиот прекрасен дом од гребнатини.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нето Тежина : 11g; Пакет Содржина : 99(+ / 2%)компјутери x Мебел Заштита Подлога.Име На Производ : Мебел Заштита

Пакетот Вклучува 56 Високи Плоштадот Браници со Заострените Нога и 2 Алкохол Првично Влошки за да ја исчи

Заштита на животната средина; нетоксични, без мирис, неисчезнува, удобно да го допре и убава на изглед.То

Потиснат затворање звуците на вратата или décor движење.Употребата на тврди површини за заштита на мебел

Супер во Изведба : Изработени од мек силикон кој ќе се обезбеди високо материјал перформанси од гума бра

Самолепливи чувствува влошки се лесно да се инсталира и да понудат отпорно на гребење заштита на кабине

Оваа castor првенство има надворешен дијаметар на 65mm во најширока внатрешниот дијаметар е 60mm на врвот која

На завртката има силна цврстина и фирма ангажман со маса нога.Да се намали бучавата на туркање и влечење

МЕКИ, НО ТЕШКО Нашите мебел влошки се меки, но тешко со здрави екопријателски материјал на висока јачин

Материјал на дното на нашите мебел лизгачот содржи посебни формулиран PTFE материјал.Нека мебел слајд ка

Полиестер.Нема повеќе треснувајќи, лизгање, вибрации и бучава!.Црна Филц, 3 / 8" Дијаметар, 1 / 8" Висина, Напр

Објектот Пакет Количина : 200 | Големина Име : 30 Duro.Нашите производи им помогне на секој од DIYers да инженери

Полиуретан.Произведено во САД.Сет од 12 самолепливи Мали Гумени Врата Браници; Боја : Јасно или Транспаре

3 X4 CMPACKAGE ВКЛУЧУВА : 4 / 8 / 16 / 32 / 64 / Еез x Чувствува маса и стол заштитна cover NOTES : Поради различни следи и свет

5 x 120 инчи, вкупната должина е 480 инчи, и дебелина околу 3 мм / 0.12 инчен; Можете да ја исечете ги во било која

Ви благодариме за вашето разбирање.Употреба на високо‑квалитетни пластични и гумени материјал, издржл

[Издржливост] Направен од висококвалитетни материјали, силни и издржливи [Карактеристики] Тоа има карак

Големи се Чувствува Листови сетот содржи 8 парчиња 8"x6" и 5mm дебелина тешки чувствува листови во 4 бои за д

【Силикони и се Чувствува Материјал】На чувствува мебел влошки е мека може да се заштити вашиот тврдо ка

2 / 4 / 8 / 16 парче сет на силиконски маса и стол нога маска заштитник на мебел нога стол нога заштитник покр

Количина : 128pcs Цилиндрична Форма.Големина на & Материјал : 0.47 инчен дијаметар * 0.16 инчен дебелина, висока

Чувствував овозможува дискретна нуласлободно движење над дрво, плочки, и ламинатни подови, но исто така

Вкупна Големина : 40 x 14 x 7mm / 1.6" x 0.55" x 0.28"(L*W*H); Главна Боја : Јасно Blue.Net Тежина : 47g; Пакет Содржина : 12pcs x Гума Н

Апликација Погоден за нозете на повеќето дрвен мебел како табели, кабинети, столици, софи во домот, кујн

Please wait...