0
clear
  • USB Тип C до 3.5 mm Џек за Слушалки Адаптер,MOSWAG Аудио Адаптер USB C до Помошен Dongle Кабел Кабелот за напојување за Samsung Galaxy S21 S20 Ултра S20+ Белешка 20 10 S10 S9 Плус,Пиксели 4 3 2 XL,ipad П?
  • -20%
  • -20%
USB Тип C до 3.5 mm Џек за Слушалки Адаптер,MOSWAG Аудио Адаптер USB C до Помошен Dongle Кабел Кабелот за напојување за Samsung Galaxy S21 S20 Ултра S20+ Белешка 20 10 S10 S9 Плус,Пиксели 4 3 2 XL,ipad П?

USB Тип C до 3.5 mm Џек за Слушалки Адаптер,MOSWAG Аудио Адаптер USB C до Помошен Dongle Кабел Кабелот за напојување

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Мулти-функција Dongle】 : Оваа компактна usb-c до помошен адаптер ви овозможуваат да слушате музика и да одговорите на телефонски повик со вашиот приклучок за слушалки и поддршка жица контролна функција, како и. 【Широк Компатибилност】 : USB Тип C до 3.5 mm Џек за Слушалки Адаптер компатибилен со повеќето од тип в телефони : пиксели 5 4 3 2 XL, Samsung Галакси S21,S21+,S21 Плус,S21 Ултра 5 G,S20 FE Ултра Z Флип S20+ s10 s9 s8 плус, новиот note 20/20 Ултра 5 G,забелешка 10 9 8,Huawei колега 30 20 10 про, p30 p20, Еден плус 6 T 7 7 Pro,Мото z и повеќе. 【Plug and Play】 : нема софтверот преземање потребни со MOSWAG Аудио Адаптер ; Мали Деблокирање на светот на Hi-Fi аудио за вас во секое време секаде со овој USB C до Помошен Dongle Кабел. 【Најлон плетенка Дизајн】 : Со помош на вирус дизајн, овој адаптер може да издржи 15000+ свиткување тестови, што го прави овој adpter многу повеќе издржливи. 【Она што ќе добиете за】Пакет се вклучуваат : 1 x MOSWAG USB C до 3.5 мм Аудио Џек Адаптер.И сите на нашите производи имаат 12-месечно по продажба на гаранција.Ако имате било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате и со нашите услуги на клиентите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Telecentric оптика со слаба светлина дефицит.Parfocal со различни микроскоп цел леќи.Отворот целосно заедно со UIS

Висок Квалитет!.Модел : ACKE8 AC Адаптер(ЛПE8 батерија).Влезен Напон : 100 V240 VAC (5060 Hz).Излезен Напон : 7.4 2 A.Вовед :

【Високо Квалитетни Слушалки Кабел】:3,5 мм Златна Позлатен Аудио Џек, Кислородбесплатни бакар и злато п

Висок Квалитет!.Модел : ACKE8 AC Адаптер(ЛПE8 батерија).Влезен Напон : 100 V240 VAC (5060 Hz).Излезен Напон : 7.4 2 A.Вовед :

✿Снабдувањето со електрична Енергија обезбедува енергија и поврзување на вашиот Kinect, се осигура дека ќ

Сет од 3 влијание одделение хром moly штекер адаптери (1) 1 / 4" Женски 3 / 8" Машки (1) 3 / 8" Женски 1 / 2" Машки...

Answer : ___________________________ NOTE : EP5 A DC Спојка не може да се користи сам, треба да им овозможат на овој комплет е AC /

Висок квалитет на оптичко стакло изградба.Стандардна црна reticle исчезнува на темно површината, но, бела re

?Уживате во Музика / Игри додека го Полните? : Овој 2во1 USB Тип C до 3,5 mm приклучок за слушалки адаптер.се дел

▶[НАДГРАДИ] Нови материјали обезбеди строга доверливост и да се спречи прегревање како и другите!Оваа 2

【Замена】 : Овој Адаптер е Сосема Нов, Висок Квалитет Никогаш не се КОРИСТАТ (неОЕМ).Кабел должина : 3.9 FT /

DMWBLC12 / DCC8 атарот на батеријата спојка, практичен адаптер за напојување замена за Panasonic камери.Компатибил

Моќта не е повеќе ограничена, за да се исполнат снимање потреби на фотографи.Со напон конверзија коло, т

Telecentric оптика со слаба светлина дефицит.Parfocal со различни микроскоп цел леќи.Отворот целосно заедно со UIS

?Уживате во Музика / Игри додека го Полните? : Овој 2во1 USB Тип C до 3,5 mm приклучок за слушалки адаптер.се дел

Поддршка на Сите Платформа употреба на PS4 / Xbox ЕДЕН / PS3 / XBOX 360 Контролори.Лесен за употреба.Поддршка PS3 / PS4

?Уживате во Музика / Игри додека го Полните? : Овој 2во1 USB Тип C до 3,5 mm приклучок за слушалки адаптер.се дел

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Please wait...