0
clear
  • Тајна Flex Тешко Виткање Камионот Корито Tonneau Покрие | FX11013 | Вклопува 1999 - 2006 Година, 07 Класичен Chevy/GMC Silverado/Сиера 1500, 1999-04 2500HD 6' 6 Кревет (78)
  • -20%
  • -20%
Тајна Flex Тешко Виткање Камионот Корито Tonneau Покрие | FX11013 | Вклопува 1999 - 2006 Година, 07 Класичен Chevy/GMC Silverado/Сиера 1500, 1999-04 2500HD 6' 6 Кревет (78)

Тајна Flex Тешко Виткање Камионот Корито Tonneau Покрие | FX11013 | Вклопува 1999 - 2006 Година, 07 Класичен Chevy/GMC

DEN 388.80

Достапност
Достапно за нарачка

Се вклопува 1999 - 2006 година, 07 Класичен Chevy/GMC Silverado/Сиера 1500, 1999-04 2500 HD 6' 6" Кревет (78"). 100% КРЕВЕТ ПРИСТАП На Flex ви овозможува да се вози со капак во три безбедна позиции : затворена, делумно затворен, & целосно отворен.Поклопецот набори во исправена положба со двојна проп прачки, без одмор на задниот дел на кабината.СТИЛСКИ НИЗОК ПРОФИЛ ДИЗАЈН На Flex тешко виткање корица има сјаен црн финиш и лаги рамна со камионот корито за подобрување на изгледот на вашиот камион.Тоа, исто така, има целосна периметар на заптивки за да помогне да се спречи вода упад.ЛЕСНО РАКУВАЊЕ Оваа маска е издржлив, алуминиум automatic-latching панели кои ослободување со повлече кабли на секоја страна од камионот.Двојна акција задната врата се печат ви овозможува да ги затвори вратите без кревање на капакот прво.КУПИТЕ СО ДОВЕРБА На Тајна Flex тешко виткање tonneau е лесен и лесно да се инсталира.Тоа доаѓа со 3-годишно, кавга-бесплатно гаранција, е направен во САД со глобално извори материјали, & е поддржана од страна на САД-базиран клиент тим за поддршка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Се Вклопува 200918, 19 / 20 Класичен Dodge Рам 1500 5' 7" Кревет (67.4").ЕКСТРА ТЕШКО се Добие покритие, која ќе трае Оваа

Кревет Капи заштита на кревет шини против штета при давање на возило готов фабрички изглед.Заштитете го

Се вклопува во 2019 2021 Dodge Рам 1500 (KGZ Црна Forrest Зелена) Не Одговара w / МултиФункција (Сплит) Дел 5' 7" Кревет (67.

Овие кревет железнички удел џеб опфаќа одговара 2019 2020 Надгради Silverado и GMC Сиера во задниот дел на вашиот

Се вклопува во 2015 2021 Chevy / GMC Колорадо / Кањонот 5' 3" Кревет (62.7").ИНДУСТРИСКА СИЛА ВИНИЛ За сигурен кревет з

Модел : За Chevy Колорадо ( 2015 2020 ) / GMC Кањон ( 2015 2020 година ).Функција : Исклучително ефикасен за да се подоб

Периметар на гумени печати и внатрешната потрошувачка цевки носат вода подалеку од и надвор од кревето

Се вклопува во 2019 2020 Chevy / GMC Silverado / Сиера, работи w / Multi Pro / Flex задната врата (w / o Јаглерод Про Кревет) 5' 10" К

FITMENT : ДНК MOTORING Тешко Три Пати Tonneau Покрие Компатибилен со 0918ч Рам 1500 / 1018 Ram меморија 3500 Оваа Надградба Ед

Се вклопува во 2019 2021 Dodge Рам 1500 (АД Палка Сребро) Не Одговара w / МултиФункција (Сплит) Дел 5' 7" Кревет (67.4").

Инсталација : Лесно Се СтегаНа Тоа се карактеризира со патентиран latch и напнатост систем за да се задржи

Fitment : Одговара 20152022 F150 Пикап, 5.6 ft Styleside Кревет.Xcover е Низок Профил, и седат во внатрешноста на камион со кр

Please wait...