0
clear
  • JJXX-BZ Време Присуство на Часовникот TM70 Претпријатие Време Присуство Машина Присуство Машина У Диск Преземање Податоци Време Часовникот Машина за Мали и Средни Прет
  • -20%
  • -20%
JJXX-BZ Време Присуство на Часовникот TM70 Претпријатие Време Присуство Машина Присуство Машина У Диск Преземање Податоци Време Часовникот Машина за Мали и Средни Прет

JJXX-BZ Време Присуство на Часовникот TM70 Претпријатие Време Присуство Машина Присуство Машина У Диск Преземање

DEN 2451.12

Достапност
Достапно за нарачка

★Автоматски се генерираат податоци, информации, корисниците можат да ги внесете соодветните извештај информации со едно копче, и брзо да управуваат со извештајот на податоци. ★Се поедностави onboarding процесот кога ќе се регистрирате и да одговара на работникот прст скенирање на часовникот.Не постојат слабо templates да се справи со. ★Користите овој пат присуство машина за лесно да ги пратите на работникот почне на време, одмор време, ручек време и на крајот на времето. ★Автоматски и точни работни часови пресметка, нема потреба да поминуваат повеќе време рачно пресметување на работното време, работникот работи часа автоматски ќе се акумулираат. ★Можете да се часовник во/часовник нормално, дури и без wifi.Вграден-во резервната може да се заштити време на податоците во случај на електричната енергија, па никогаш не ќе мора да се грижите за губење на податоци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

★Автоматски се генерираат податоци, информации, корисниците можат да ги внесете соодветните извештај

Please wait...