0
clear
  • Swiffer, PGC82074, 360 Прашина Extender Комплет, 1 / Комплет, Бела
  • -20%
  • -20%
Swiffer, PGC82074, 360 Прашина Extender Комплет, 1 / Комплет, Бела

Swiffer, PGC82074, 360 Прашина Extender Комплет, 1 / Комплет, Бела

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Прашина Заклучување Лепило дека чисти длабоко во жлебови.Се протега до 3' за да го фатат и да го заклучите до 3 пати повеќе прашина отколку пердув duster.Pivots и се заклучува во 4 различни позиции.Ергономски се справи.Се во тешко да се постигне места.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Потоа користете отпадна хартија или памучна да го блокира orifice, и затропа на околните дрвени табли и дру

Тоа може да биде свиткан и задно по волја.Тој е опремен со стигнале род.Тоа не е тешко да се исчисти слепи

Освен за прашина четка, не постојат други предмети во производот фотографии Поради некои грешки во прир

6 Инчен Ној Plume Прашина Главата.Ној Стигнале Duster 16 Инчи Во Целина.Производителот Дел Бр : R16 G.Ној Стигнале

Тоа им овозможува на повеќе од 5000 пати на употреба, што резултира во штеди многу енергија.Ве молиме овоз

Висок квалитет на пластичен материјал, безбедно и нетоксичен.Рачно изработени занаетчиски : на рачно из

Материјал — 100% памук влакната и ABS рачка, високо квалитетни, трајни и еднократно.Уникатен Дизајн — Спор

Така што секогаш ќе се чувствувате удобно додека ги користите нашите duster.Оваа duster е одлична опција за до

Овие четки се одлична за чистење на прашина од крек и агол простори.Совршен за тастатури, табла, инструм

Употреба : чистење на кујната.Сосема нов,100% висок квалитет.Добар помошник за дом и кујна, чистење, се нап

Произведени од страна на : UNISAN.Се продаваат како 1 EA.UNISAN Стигнале Пердув Duster, Пластична Рачка Протега 9" да

Може да се наведнуваат слободно, должина прилагодливи, е лесен за чистење narroe простори како што кревет д

Миење на рацете нема да наштети на вашиот ној пердув или влијае на нејзината собирање на способност, но

Пакет димензии : 3.0 cms L x 4.0 cms W x 147.0 cms H Пакет количина : 1 Тип на производ : Food_Service_Supply.Земја на Потекло : Кина

Продолжи Пол== Со можност да биде продолжен пол Совршен за чистење на високи, тешко да се постигне места

Please wait...