0
clear
  • WD2U Девојки 6 со 5 Големи GrosGrain Јазол Бутик за Коса, Лак француски Клип Barrette Праска
  • -20%
  • -20%
WD2U Девојки 6 со 5 Големи GrosGrain Јазол Бутик за Коса, Лак француски Клип Barrette Праска

WD2U Девојки 6 со 5 Големи GrosGrain Јазол Бутик за Коса, Лак француски Клип Barrette Праска

DEN 119.76

Достапност
Достапно за нарачка

Висок Квалитет 2" Цврсти Gros Grain Лента Лак со Заврзана Врзани Центар.Мерки на Околу 6" со 5"& Лента Рабови се Топлина Запечатени за да се Спречи Протриване.Во прилог И на 3.25" (80 мм) француски Клип Метал Barrette.Поединечно Страна Направени во САД за Супериорен Квалитет и Дизајн!.Безбедност Забелешка ~ Некои Коса Додатоци може да имаат мали парчиња.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мек и сладок, нашите двојносоочуваат сатен лак со еден куп заврши додава посебен допир да вашиот мал едн

Се лизга во некои црни контура на косата клипови за да го подигнете вашиот стил од секој ден!.Овие barrettes с

Управуваат со вашиот неуредна коса, да се помогне да се направи вашиот постојано менување на коса стил.Ѕ

Големина : Лак 10 * 12cm, клип 10cm (прирачник за мерење).Погоден за повеќето професионални жени : хотелски перс

(2 парчиња) фенси исклучителна геометриски hairpin боја за појавување на долго hairpin мода женската коса додат

Деликатна ЖелкаШколка во Боја : Cu Balia усвојува француски рачно изработени изработка.Секоја голема желка

5парче сет; Рачно изработени.Уникатни дизајни.Разновиден.За секоја прилика.Средбата било облека.Можете

Произведени во Германија.Одлично за повеќето типови коса.Здрав француски barrette затворач.Создадени со Св

Кога ќе се носат оваа матирано бонбони боја на коса дизајн ноктот, тоа може да облагородување на вашата

4 cm Коса Barrette Ширина : 0.ЕЛЕГАНТНА И КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : нашиот рачно изработени желкашколка barrettes никогаш н

Контрастни Црвени s Почеток да Изгледа Многу Како Божиќ .Среќен Божиќ Црвено Контрастни Црвени Мерки Ок

【Мода Коса Клипови】Доаѓа со 8 Компјутери Macaron коса клипови s ден, Денот на Вљубените подароци и така нат

ЗОШТО СЕ РЕШАТ ЗА ОБИЧНИТЕ МАСАПАЗАР КОСА ДОДАТОЦИ?Оваа barrette дава никаква фризура еден софистициран из

Дизајнирано За Да Ги Задржи Косата Во Место & Надвор Од Вашето Лице.Различни Бои Одат Со Многу Тимови.ОДЛ

Ацетат правоаголен облик коса barrette со метален клип.Боја : Голи Розова.Мерки proximally 3.6"од 0.75".Силни и издржл

Цвет Barrette : Додадете овој безвременски злато barrette на вашиот накит кутија; Кој прекрасен цвет и стабилна

Купи сега и ќе добиете прилично подарок торба за транспорт на чешли во чанта или други, исто така тоа го

Дизајнирано За Да Ги Задржи Косата Во Место & Надвор Од Вашето Лице.Различни Бои Одат Со Многу Тимови.ОДЛ

Дизајнирано За Да Ги Задржи Косата Во Место & Надвор Од Вашето Лице.Различни Бои Одат Со Многу Тимови.ОДЛ

Гроздобер празно метал француски коса barrette конска опашка држачот.Материјал : Метал.Жените, дама, тинејџ

Елегантен Дизајн : Овие слатки коса barrettes усвојување на модерен и елегантен дизајн за подобрување на ваш

Големина на : 8.5 x 1,5 см / x 3.35 0.59 инч Симпатична кристал коса клипови прикладни за дами жени секојдневно н

Нашата убава коса клипови се добри декорација за да направи да изгледаат повеќе шармантна и домот, да ви

Please wait...