0
clear
  • Супер Желка 210-Парче Авто-Стап Мебел Чувствува Влошки & Кабинет Браници - Заштита На Дрвени Предмети, Плочка & Ламинатни Површини, Црна/Заоблачено
  • -20%
  • -20%
Супер Желка 210-Парче Авто-Стап Мебел Чувствува Влошки & Кабинет Браници - Заштита На Дрвени Предмети, Плочка & Ламинатни Површини, Црна/Заоблачено

Супер Желка 210-Парче Авто-Стап Мебел Чувствува Влошки & Кабинет Браници - Заштита На Дрвени Предмети, Плочка &

DEN 1135.20

Достапност
Достапно за нарачка

Популарната Големини за Чести Користи - Маси, Столици, Клупи, на Крајот Маси, Кабинети, дури и дома décor, може да имаат корист со додавање на овие само-стап чувствува влошки и браници.Зачувај Површини од Секојдневна Употреба – Заштита на дрвени предмети, плочки, и ламинатни површини од гребнатини и вдлабнатини, додека намалување на триењето и бучава од чести движење.Мебел е safeguarded и глајд модели низ површини без никаков напор.Високо-Квалитетна Заштита – Нашиот стандард авто-стап чувствува парчиња функција трајни чувствува слој слој на ЕВА пена што перници вашиот мебел и го подобрува силна, само-стап лепило дека останува во место со текот на времето.Лесно да се Инсталира - Едноставно тргни се назад хартија поддршка за да се открие лепило и место на чиста, сува дното површината на мебел, апарати или décor.Пакет Вклучува : (69) 3/8" круг, (8) 1/2" круг (40) 3/4" круг, (60) 1" круг, (8) 1 1/2" круг, (4) 2" круг, (6) 1/2" x 2 1/2", (2) 1/2" x 6", (1) 3" x 4" авто-стап чувствува влошки, Црно (12) 1/2" авто-стап јасно браник влошки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заштита на животната средина; нетоксични, без мирис, неисчезнува, удобно да го допре и убава на изглед.То

Пакетот Вклучува 56 Високи Плоштадот Браници со Заострените Нога и 2 Алкохол Првично Влошки за да ја исчи

Полиуретан.Произведено во САД.Сет од 12 самолепливи Мали Гумени Врата Браници; Боја : Јасно или Транспаре

Лепило браник влошки количина : 90 парчиња (40 парчиња цилиндрична форма, 50 парчиња hemispherical форма); Добар за

Оваа castor првенство има надворешен дијаметар на 65mm во најширока внатрешниот дијаметар е 60mm на врвот која

Ви благодариме за вашето разбирање.Употреба на високо‑квалитетни пластични и гумени материјал, издржл

5 x 120 инчи, вкупната должина е 480 инчи, и дебелина околу 3 мм / 0.12 инчен; Можете да ја исечете ги во било која

????【 Она што Ќе Добиете за 】 Во овој Комплет, ќе добиете 4 Големини 48 Pcs Заврткана Круг Црна Гума Мебел Вло

Главен Материјал : Алуминиум; Пакет Содржина : 1 x Алуминиум Диск.Име на производ : Алуминиумско Диск; Тежи

[Издржливост] Направен од висококвалитетни материјали, силни и издржливи [Карактеристики] Тоа има карак

НАЈДОБРА ЗАШТИТА : Браник влошки ќе ги штити од гребнатини и scuffs на вашите вредни бироа, кујна и канцелар

Нашите нови силикони стол нога опфаќа додаде чувствува влошки, кои може да го намали отпорот и триење во

【Силикони и се Чувствува Материјал】На чувствува мебел влошки е мека може да се заштити вашиот тврдо ка

Силикони Со Чувствува Влошки 【Она што Ќе Добиете за】32 парчиња Стол нога капи, доволни количини за да мо

✅ СОВРШЕН ПАР – Овој пакет ги вклучува нашите две најпопуларните групи на EZ се Движи Мебел Слајдови...

Вкупна Големина : 40 x 14 x 7mm / 1.6" x 0.55" x 0.28"(L*W*H); Главна Боја : Јасно Blue.Net Тежина : 47g; Пакет Содржина : 12pcs x Гума Н

3 X4 CMPACKAGE ВКЛУЧУВА : 4 / 8 / 16 / 32 / 64 / Еез x Чувствува маса и стол заштитна cover NOTES : Поради различни следи и свет

12 парчиња пластична цевка отвор приклучоци со круг М8 орев цевки за сечење крајот внесете маска стол ног

Please wait...