0
clear
  • CUGUNU iPhone Полнач, 5 Pack 3/3/6/6/10FT Apple MFi Заверена USB Молња Кабел Најлон Плетенка Брзо Полнење Кабелот Компатибилен за iPhone 13/12/11/X/Max/8/7/6/6S/5/5S/SE/Плус/iPad - Сребро.
  • -20%
  • -20%
CUGUNU iPhone Полнач, 5 Pack 3/3/6/6/10FT Apple MFi Заверена USB Молња Кабел Најлон Плетенка Брзо Полнење Кабелот Компатибилен за iPhone 13/12/11/X/Max/8/7/6/6S/5/5S/SE/Плус/iPad - Сребро.

CUGUNU iPhone Полнач, 5 Pack 3/3/6/6/10FT Apple MFi Заверена USB Молња Кабел Најлон Плетенка Брзо Полнење Кабелот

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

➤ТРАЈНИ & СИЛНА Метежот-слободен најлон плетенка влакна материјал, силна и носат-отпорни, направи CUGUNU i Phone држачи за кабел потрајни, пофлексибилни од стандардните i Phone кабел.Засилен стрес поени дизајнирани да издржат 10000+ циклуси од flex тест без внатрешниот неуспех. ➤БРЗО ПОЛНЕЊЕ Apple заверена изградена-во терминал и паметни чип се обезбеди вашите Apple уреди се наплаќа безбедно во нивните најбрз можен брзина.Висок квалитет на четири основни бакарни жици поддршка максимално полнење брзина до 2.1 а и пренос на податоци со брзина до 480 Mbps. ➤СТРОГА КОНТРОЛА на КВАЛИТЕТОТ Уникатен дизајн спречува алуминиум случај на двата краја на i Phone Полнач кабелот од кои доаѓаат unglued.Ние спроведуваат 24-часовен водоотпорен тест за да докаже дека производот е добро запечатен. ➤ЦЕЛОСНА КОМПАТИБИЛНОСТ MFi Заверена обезбедува целосно полнење и синхронизација на компатибилност за i Phone 13/12/11/11 Про Max/XS/XS MAX/XR/8/7/7 плус/6/6s/6 плус/6s плус/5/5s/5в/i Pad/i Pod Nano/i Pod touch. ➤СОВРШЕНА КОМБИНАЦИЈА 5 Pack i Phone USB за да го Молња Кабел.Секој пакет содржи 5 кабли во различни должини 3ft 3ft 6ft 6ft и 10ft за различни растојанија на полнење!Можете да полна со сите да уживате во гледањето или играат игра, следете го вашето срце.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Широк Компатибилност】 : Ова Apple MFi Заверена Кабел е Погоден за Сите Молња интерфејс Уред, како i Phone 13 Pro M

【MFiСертификација, Интелигентни Чип】Донесе Mfi Чип, предвидени со доплата заштита.(Antiвисок напон, антиви

⚡【MFi Заверена】USB C до Молња Кабел има завршено MFi сертификација барања.Строга квалитетот тестирање оси

Универзална Компатибилност : Компатибилен со i Phone SE (2 Генералот) / 12 Мини / 12 / 12 Max / 11 / XS / XS Max / XR / X

Нејзините USBза да го USBC кабел, Не USB C до USB C Повеќе USB C Полначот Уреди.За брзо полнење, ве молиме да ги обез

Универзална Компатибилност : Компатибилен со i Phone SE (2 Генералот) / 12 Мини / 12 / 12 Max / 11 / XS / XS Max / XR / X

【MFiсертификација】Нашите iphone држачи за кабел 3ft обезбедува целосна голема брзина на полнење и синхрони

⚡【MFi Заверена Lighing Кабел】USBC до Молња Кабел со оригинални MFi сертификација (Направени за i Phone, i Pad и i Pod) б

Универзална Полнење : Полнење и Синхронизација за СИТЕ Молња, USBC, и m USB излезни уреди.Брзо Полнење 3.0 Комп

На Anker Предност : се Приклучат на 55 милиони+ напојува од страна на нашата водечка технологија.Извонредно

❤ Повеќе Должини i Phone Држачи за кабел од 5 пак е погодно за различни употреба.Тие може да ги исполни сите

20 W USB C Брз Полнач : Оваа Власт Испорака Ѕиден Приклучок со USB C до молња кабелот поддржува брз полнач за на

Купи со Доверба : Со Monoprice е Доживотна Гаранција на сите Кабли, можете да остатокот увери, ние стоиме зад

Она што Ќе Добиете за : i Phone кабел (вклучувајќи 10ft 5 Pack).Супериорен Квалитет : i Phone полнач, синхронизација и

★ТЕНОК, МАЛИ И ПАМЕТНИ : Типc интерфејс е многу тенок и потенки отколку нормално полнење кабли, повеќе по

5" / i Pad mini5 7.Издржливи Тип C до Молња Кабел : Врвен ТехнологијаМетал штит и Ласерски заварување се додава

Трае 10Х Повеќе : Во лабораториска средина, свиткување тест може да стигне до 10000+, направи SMALLElectric легура

Apple MFi Заверена : Секој кабел е опремен со чип сертифициран од Apple, кој гарантира компатибилноста со било

【Брзо Полнење Кабел】 : Вграден EМаркер чип го прави овој USBC до Молња кабел способни за полнење на вашиот

PD Брзо Charging MFi Cable Data Transfer1.Двојно плетенка aramid влакна и најлон ќе помогне да се задржи на кабли од добивањ

Сте со користење на вашиот i Pad за работа, да слуша вашиот i Pod со користење Air Pods во салата, и го користите в

Astrum AC820 2m кабелот е MFi уверение за беспрекорна компатибилност со 8 pin компатибилни уреди, обезбедување на

Голема компатибилност : 13 / 13 Pro / 13 Про Max / 12 / 12 Pro / 12 Про Max / 11 / 11 Pro / 11 Про Max / SE / Xs / Xr / X8 / 8 Плус / 7 / 7 Плус / 6 / 6

ИЗДРЖЛИВ и ЛЕСЕН ДИЗАЈН Нашите трајни флексибилен и лесен дизајн се штити жица јадра и се противи kinks и t

2 Пакет и КаблиПовеќе i Phone полнач пакет е погодна за сите членови на семејството и луѓе кои секогаш забор

Универзална Компатибилност : Компатибилен со i Phone SE (2 Генералот) / 12 Мини / 12 / 12 Max / 11 / XS / XS Max / XR / X

MFI заверена безбедно и брзо полнење Компатибилен со i Phone кабел со 9000 пати се наведнуваат животен век.Нај

1m / 3.3 ft Полнење и синхронизација важно преносни уреди како што се камери, паметни телефони, таблети на ва

Тие се од висок квалитет, се повлечеотпор, брзо полнење и 480 Mbps висока брзина на пренос, обезбедува брзо п

Please wait...