0
clear
  • Симпатична Едноставност 180° Преносни LED Светилка Притисни Копче за Контрола Табела Светилка Око-се Грижат Компактен Dimmable Канцеларија Читање Светлина Биро Светлин?
  • -20%
  • -20%
Симпатична Едноставност 180° Преносни LED Светилка Притисни Копче за Контрола Табела Светилка Око-се Грижат Компактен Dimmable Канцеларија Читање Светлина Биро Светлин?

Симпатична Едноставност 180° Преносни LED Светилка Притисни Копче за Контрола Табела Светилка Око-се Грижат Компактен

DEN 511.20

Достапност
Достапно за нарачка

▶Изработен од ABS+PP , ПРЕДВОДЕНА табела Светилка создава подеднакво удобно и мека светлина.Без треперење, не вртоглавица светлина, без сенка, која избегнува замор на очите предизвикани од треперење на светлината и груби сјајот ефикасно. ▶ 8.1*9*27.4 см(3.2*3.5*10.8 инч).Rotate LED табела светилка рака до 180 Степен или зглобот на база од 100 Степен за повеќе директна осветлување. ▶Поддржуваат Bluetooth да се игра на музика.Stepless затемнување дизајн, слободен избор на светлината и светлината боја,обезбедување идеален нивоа на светлина за работа, учење, читање и релаксирачки. ▶Допре Сензорот Вклучете се применува на оваа студија светла, 30 минути редовни light off.Мемориска функција значи дека brightness /осветлување режим ќе остане кога е вклучена следниот пат. ▶Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да не известите на e-mail во времето и ние ќе ви одговори и да ги реши тоа во рок од 24 часа.ви благодариме за доаѓање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Во споредба со обичните табела светилки, HAILOLY gooseneck светилки имаат повеќе од светлината опции.Светлинат

2,200 LUMENS СВЕТЛО & 20" ШИРОК СЕНКА одличен извор на светлина со 24 Watts.Со боја температура на 5600 K6000 K и CRI на 80, т

Големина : 4.3"W x 10.2"Х Dimmer : Вклучени.Материјал : Алуминиум.Светилка Извор : ЛЕР.Вкупно Wattage : 1 watts.Фитил од Grayp

Опремување со повеќето широко се користи E27 капа, лесно да се најде замена, ако на сијалицата скршени, мо

Иновативниот дизајн, пријатни бои, таписерии изработка, добри подароци, бизнис колеги, клиенти, пријате

Вистински Тифани светилки, скапоцени рачно изработени изработка како класичен век, на абажур е направе

Иновативниот дизајн, пријатни бои, таписерии изработка, добри подароци, бизнис колеги, клиенти, пријате

Вистински Тифани светилки, скапоцени рачно изработени изработка како класичен век, на абажур е направе

25 кг Пакет Големина : 67 CM*57 CM*30 CMSwitch : Онлајн притиснете плоча switch + повлече синџир switch Светилки И Фенери из

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Топло бела светлина Создава Удобна Атмосфера, Правење на вашиот дом Елегантен и Современ и повеќето Уме

☆Намали Стакло База.Дувачкиот Заврши Метал Акценти на База, Finial, и Светилка Вратот ☆OnOff Приклучок За Пр

Иновативниот дизајн, пријатни бои, таписерии изработка, добри подароци, бизнис колеги, клиенти, пријате

Извор на светлина може да биде вклучен со едно копче, и работата е едноставна.Ве молиме да бидат сигурни

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Напомена : Сите ПРЕДВОДЕНА допир светилки во нашата продавница се мерени рачно, а не се мали грешки, кои

Материјал : смола; Процес : боја.Квалитетот смоли светилка тело, нежна текстура, украсни силна, метал тав

Clip‑за ламба, лесно може да се стегната на маса, агол е прилагодлив, ги задоволат вашите различни потреби

ДОБРО ДОМАЌИНСТВО ПЕЧАТ : Ова Ott Lite светилка заработил Добра домашна работа Печат и е соработка со здрав

Менгемесо вшмукување чаши за стабилна инсталација.Метал gooseneck + прилагодливи светилка главата лесно по

Please wait...