0
clear
  • Bonka Птица Играчки 3612 Sola Кула Лозата Дланка Sola Делите Хартија Природни Виси Клун Нозе Папагал Cockatoo Додатоци Parrotlet Африкански Сив
  • -20%
  • -20%
Bonka Птица Играчки 3612 Sola Кула Лозата Дланка Sola Делите Хартија Природни Виси Клун Нозе Папагал Cockatoo Додатоци Parrotlet Африкански Сив

Bonka Птица Играчки 3612 Sola Кула Лозата Дланка Sola Делите Хартија Природни Виси Клун Нозе Папагал Cockatoo Додатоци

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

На 3612 Sola Кула од Bonka Птица Играчки е шарени и chewable кула на забава.Оваа клун и нозе пријатни птица играчка вклучува брз линк конектор на врвот за брзо виси.Здрав метална жица виси од конектор и продолжува низ центарот на играчка.Тело на птица играчка е направен од лозата топки, ткаени дланка цвеќиња и природен sola топката.На 3612 Sola Кула е 100% птица безбеден и совршен за додавање на хранењето забавно да се кафез.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100% Природни Apple Гранки Храна за Миленичиња, Органски Одгледувани, БЕЗ Пестициди.Пакет Тежина за 17.5 оз.Се

[Добра за Варењето] Гранките и на гранките, исто така, имаат и други здравствени придобивки освен стомат

Направени од премиум пластични материјали, цврсти и издржливи да ја користите.Сите бои се нетоксичен, б

Материјал : Водни растенија.Пакет Including4 x милениче toys This производ е предвидено од страна M I, обезбеди лог

МНОГУ БЕЗБЕДНА И FUUNY : мачка играчка е направен од природни безалкохолни TPR материјал, flavorless и екопријате

♥Високиот квалитет на материјалите ♥Безбедност : Лесно да се носат без да предизвика иритација на кожа

Топло Совет : Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, monitor' s светлината, прирачник за мерење и сл

Прекрасен подарок за домашни миленици, тоа не е само погодна за мали животни, како што се хрчаци, но исто

Чиста природна трева мирис, свеж мирис,Апсолутно не бои, бои, па да знаете својата безбедно за нашите кож

Карактеристики На Производот : .Секој туш завеса е изградена со премиум полиестер, водоотпорен материја

Материјал : Natual и Мазна Дрво.Дрвени стил милениче играчки,лесен за користење,одржување на здравјето на в

Поларните Руно Хранењето Мат : да Донесе малку возбуда во вашето домашно милениче е за секојдневно хран

Овој лавиринт има 16 влезот дупки и 13 прегради.совршен за вашиот мал животните домашно милениче да се убл

Тоа може да бидат обесени во кафез, топло доволно за да се создаде удобно дом за хрчаци во зима.Ви благод

ПРОМОВИРА ЗДРАВА ЏВАКАЊЕ НАВИКА птици инстинктивно како да се џвака и тоа им дава безбедна опција.ПОВЕЌ

МАТЕРИЈАЛ : Направен со безбедно, природно дрво материјали.Со скала ,им овозможува на вашата сакана хрча

Природни Полнети Ткаени Дланка Лист Материјал Со Џвакањето Изненадувања За Пет Папагали.Разделувајте

Трева топката iswell направени од премиум трева.Поттикнување интерес, љубопитност и движење од нашите кож

Сет од 3 Органски catnip kickers!секој мерење околу 3"x7" рачно изработени со тешка категорија 100% памук печати ди

На 1493 Bellcroc од Bonka Птица Играчки има прилози на влечење и џвакање материјал целиот!.Овој сестран птица игр

Го користите две или повеќе заедно, или се комбинираат со нашите јаже мост.Лесно поврзете со најмногу пе

Направен во safe борови дрва, полн со природен мирис.Симпатична дизајн со џвакање на функцијата, за да се н

Внимателно Формулиран за да се обезбеди вашиот хрчак со прехранбено целосна исхрана.Секоја состојка е

KASMOM е интернационален онлајн продавница специјализирана во областа на Градина алатки, Кујнски алатки и

Големина : Приближно 30 x 21cm / 11.8 x 8.2 инчен, погоден за мали и средни птица.Направен од природни seagrass и рата

Промовира Здрави Заби : Зајаци се помогна за мелење нивното растење на забите за оптимално орална и здра

Боја : розова, сина, зелена, транспарентен, виолетова.Материјал : Пластика.Погоден за : Хрчак Златна Мечка

Please wait...