0
clear
  • MOKOSE 9.8 Ft(3M) 3G HD-SDI Кабли 75 Ohm SDI BNC Машки Сребро-Обложено Coax Кабел, И Десен Агол BNC Машки да BNC Конектори
  • -20%
  • -20%
MOKOSE 9.8 Ft(3M) 3G HD-SDI Кабли 75 Ohm SDI BNC Машки Сребро-Обложено Coax Кабел, И Десен Агол BNC Машки да BNC Конектори

MOKOSE 9.8 Ft(3M) 3G HD-SDI Кабли 75 Ohm SDI BNC Машки Сребро-Обложено Coax Кабел, И Десен Агол BNC Машки да BNC

DEN 256.56

Достапност
Достапно за нарачка

Кабел должина : 9.8 Ft(3 M), на 90 Степен И Право Агол BNC Конектор , Кабелот дијаметар : 2,5 mm.Среброто е оближена со оклопна плетенка.Бакар диригент и сребро е оближена со оклопна плетенка, Тоа е Добро заштитен, Неколку Сигнал Слабеењето.BNC да BNC Coax Кабел.Отпор : 75 Ohm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

[Издржлив Материјал] Направени од не 'рѓосувачки челик,рѓа отпорни( птичји кафез од не' рѓосувачки челик

БРАДА & КОСА ТРИМЕР Вклучува 8 боја кодирани водичи за 45 уникатен средување на должини, Екстра Остри Нож

Вкупна Должина : 15mm / 0.59"; Род Кол : 2.8 mm / 0.11"; Раководител Кол : 6mm / 0.24"; Пакет Содржина : 50pcs x Месинг Мали Н

Оваа коаксијален кабел е погоден за БЛАГАЈНИЧКИ шунка радио антена аналитичар, тјунер, switch, монитор, ата

Овој мат има мека и удобна текстура, која може да ги заштити вашите нозе и спречување на повреди.Таписер

【Врска】 Поврзете [N тип Машки] антената на уредот со интерфејс на [RPSMA Женски или SMA Женски] 【Пакување Ли

Официјално лиценцирани производ.Квалитетот на материјалите што се користат за сите wincraft производи.Нав

Тајната Отпадоци Кутија – Скриете вашиот писе отпадоци кутија од видете во секоја соба благодарение на

Едноставно отворете ја, вашата мачка користи бањата во тоа за 57 дена, а потоа ќе го затвори и го фрли дале

50 Ohm 8 нозе RG58 coax кабел, Лемење PL259 конектори на двата краја.Одлично За БЛАГАЈНИЧКИТЕ, Аматерски Шунка Рад

★ ➤НЕ се ЛИЗГА И ПРОШИРУВА НОГА ПОДЛОГА ДИЗАЈН : Тоа е сигурен и безбеден за употреба кога капење.Туш ст

Овој Производ е Производителот.Па ве молиме контактирајте со Производителот ако било кое прашање.Соврш

OEстил на платите и на крајот фитинзи обезбеди лесен за инсталација и слични одговара на оригиналот кабл

【ФДУ РЕГИСТРИРАНИ, DRUGFREE ЛАДНО ЛАСЕРСКА ТЕРАПИЈА】 IASO користи напредни ниско ниво ласерска терапија (LLLT)

Ја СПРЕЧУВА ЅИД MARKS & ШТИТИ од ВРАТА на Оваа црна пролет вратата стоп со гума браник ќе го задржи вашиот ѕ

ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ clock (ЧАСОВНИК) Овој ѕид часовникот е опремен со еден акцент обоени неонски прсте

????Сè што децата треба за крајната торта и cupcake украсување искуство – Ова 38 pc комплет содржи вистински де

Please wait...