0
clear
  • 15Yards - Сина, Црна, Бела Buttonhole Шиење Еластична Бендови - Копчето Дупка Рамен Еластична Бендови Гајтанот Поврзана за DIY Панталони Половината Корселе Прилагодливи Зана?
  • -20%
  • -20%
15Yards - Сина, Црна, Бела Buttonhole Шиење Еластична Бендови - Копчето Дупка Рамен Еластична Бендови Гајтанот Поврзана за DIY Панталони Половината Корселе Прилагодливи Зана?

15Yards - Сина, Црна, Бела Buttonhole Шиење Еластична Бендови - Копчето Дупка Рамен Еластична Бендови Гајтанот

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

✅ 3 РОЛНИ ЕЛАСТИЧНА БЕНДОВИ ЗА ШИЕЊЕ - Еластична бендови Вклучени 3 боја во овој пакет; боја : бела, црна и сина една ролна за секоја боја. ✅ ВКУПНО 15 МЕТРИ - Секој еластична бенд е околу 3/4" (19mm) Црна 5 метри, бела 5 метри, сина 5 метри. ✅ BUTTONHOLE ГОЛЕМИНА И ЈАЗ - Должина помеѓу две дупки : 3/8" инчи ( Околу 10 mm ) и Должина на дупка : 2/8" инчи ( За 6.25 mm ). ✅ BUTTONHOLE ЕЛАСТИЧНА БЕНДОВИ - Ова шиење бендот е составен од полиестер материјал, издржлив и практично, со силна еластичноста и флексибилност, добар избор за вашиот шиење и плетење. ✅ ПОГОДЕН DIY ШИЕЊЕ ЗАНАЕТ - Удобен и практичен за одличен за Прилагодливи Жан Панталони Половината Бенд Копчето Extender, фармерки, корселе, панталони половината, врвка за околу бенд, панталони, сукња, породилно носат или детска облека одлуки, особено за бремената жена, облека, деца облека водат кабелот појас итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Од страна на Annie дведвор пакети на поклопецот над еластичен екранот убаво заедно со нивниот хардвер, пат

Предупредување : за Секој пакет вклучува 1 Тркалаат еластична бенд,10 Компјутери носот мост Ленти и Квали

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост!...

Сосема нов и висок квалитет.Станот еластична кабелот бендови можат да се применат за да појаси, перики,

Широк апликации : вие не може да го скрати еластична бенд јаже во должина сакате, што го поседувате лицет

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

ОДЛИЧНА ЕЛАСТИЧНОСТ : Овој круг еластична кабелот маски за лице обезбедува одлични надградливоста и фл

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Притиснете Создаде три pintucks ознаки со преклопување на M половина и притискање со железо, а потоа виткање

Ширина 20 mm.Оваа Еластична има една четвртина украсена со метални ленти.Употреба : еластичен се користи з

✔ Тоа исто така може да се направи во косата врски, конска опашка и плетенка сопствениците, или чевли вр

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

5 / 8" Поклопецот Над Еластичен : 5 / 8" НЕПРИЈАТЕЛ е неверојатно разновиден и може да се користи во многу раз

♚навестување:Молиме обратете се на ZANFUN сопствената големина на табелата.Увезени ❦ Трајни и Прифатлив

Екопријателски материјал, одлична еластичност, лесна тежина, носатотпорни, и издржливи.Се чувствува уд

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Материјал : 300 MN Вкочанетост,1 / 4 инчи, 5 Метри, На еластична бенд е изработен од полиестер влакна; И ова пле

Така одат напред, да дизајнира, да се создаде, да ги споделат и да го спаси животот со DIY заштита производ

На маски направени со себе го стимулира креативноста и имагинацијата на уметнички активности.Направи м

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Еластична Идеална за правење на Заштитни Маски за Лице 5m х 6mm Црна.Мека полиестер еластична со голема до

Please wait...