0
clear
  • Гумени Маски 6mm за SMA Конектор, RF SMA Заштита Покрие 100Pcs-Црвена
  • -20%
  • -20%
Гумени Маски 6mm за SMA Конектор, RF SMA Заштита Покрие 100Pcs-Црвена

Гумени Маски 6mm за SMA Конектор, RF SMA Заштита Покрие 100Pcs-Црвена

DEN 107.52

Достапност
Достапно за нарачка

Удобен и сигурен.Материјал : гумени/ПВЦ мека гума, со карактеристики на отпорност на триење и добра цврстина.Погоден за метални цевки, метални цевки, рачки, конектори и кабел терминали.Тоа се користи за да се спречи остри метални рабови од сечење, спречување на оксидација и затнување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ги спојува openis до 48 инчи вејд.Лесно attaces на 360⁰ Confiable Портата 24 за да mke дополнителни сопствени confirations и lge

БРАДА & КОСА ТРИМЕР Вклучува 8 боја кодирани водичи за 45 уникатен средување на должини, Екстра Остри Нож

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Квалитет на материјалот : овие меки топки се направени од мека кадифен, не е лесно да се пролее, кожатапр

【Врска】 Поврзете [N тип Машки] антената на уредот со интерфејс на [RPSMA Женски или SMA Женски]...

Вртливата рака око елиминира заплитане.Изработени од нерѓосувачки челик, силна товарот капацитет, висо

OEстил на платите и на крајот фитинзи обезбеди лесен за инсталација и слични одговара на оригиналот кабл

ПОВЕЌЕ БЕЗБЕДНОСТ:Породилно Автомобил појас прилагодувач прави појас седат низ појас, наместо во теко

Answer : ___________________________ Note : LB RB Браници само совршен за Xbox една S Контролер(не одговараат за Xbox еден X / Елита

ФИКСНА НИЗОК ПРОФИЛ, ТВ МОНТАЖА Голем Екран ТВ монтажа заградата наменета за голем екран ТВ & монитори к

★ ➤НЕ се ЛИЗГА И ПРОШИРУВА НОГА ПОДЛОГА ДИЗАЈН : Тоа е сигурен и безбеден за употреба кога капење.Туш ст

Овој Производ е Производителот.Па ве молиме контактирајте со Производителот ако било кое прашање.Соврш

❤ Пакет се Вклучени : 16 Компјутери помине уметност плочи, 2 stampers, 2 гребење, 1 Складирање Торба.Поради разл

Адаптер за поврзување на црево или делови од различни видови.Фитинг црево се поврзува на компресија мон

1 Торба / 100 Pcs Вкупно 10 Pack 1000 Компјутери Јасно Гумени Ластичиња Бендови.Безбеден и сигурен,направен од ви

Едноставно отворете ја, вашата мачка користи бањата во тоа за 57 дена, а потоа ќе го затвори и го фрли дале

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Оваа коаксијален кабел е погоден за БЛАГАЈНИЧКИ шунка радио антена аналитичар, тјунер, switch, монитор, ата

[Издржлив Материјал] Направени од не 'рѓосувачки челик,рѓа отпорни( птичји кафез од не' рѓосувачки челик

Производ се продава за истражување или за понатамошно производство, употреба само, не за храна или дрог

Овој мат има мека и удобна текстура, која може да ги заштити вашите нозе и спречување на повреди.Таписер

Вклучени : 2 Алатка Кутија Вратоврска Надолу Сетови (4piece сет, со хардвер).Големина / Димензии : Алуминиум м

Ја СПРЕЧУВА ЅИД MARKS & ШТИТИ од ВРАТА на Оваа црна пролет вратата стоп со гума браник ќе го задржи вашиот ѕ

Кабел должина : 9.8 Ft(3 M), на 90 Степен И Право Агол BNC Конектор , Кабелот дијаметар : 2,5 mm.Среброто е оближена с

Ова е AJC Бренд Замена за Гордост Мобилност Jazzy 1115 12 V 55 Ah Мобилност Скутер Батеријата.Напон : 12 V (12 Volts).Капа

50 Ohm 8 нозе RG58 coax кабел, Лемење PL259 конектори на двата краја.Одлично За БЛАГАЈНИЧКИТЕ, Аматерски Шунка Рад

Вашата брада заслужува врвот полица брада производи кои се формулирани за да го скроти дури и thickest и burlie

Please wait...