0
clear
  • Onwon 2 Парчиња Dual-Заврши Нокти Кристал Берач на Силиконски Восок Совет Молив ги Собереш Апликатори Двојна Совети Dotting Пенкало Монистра Камења Кристали Studs Берач со Ак
  • -20%
  • -20%
Onwon 2 Парчиња Dual-Заврши Нокти Кристал Берач на Силиконски Восок Совет Молив ги Собереш Апликатори Двојна Совети Dotting Пенкало Монистра Камења Кристали Studs Берач со Ак

Onwon 2 Парчиња Dual-Заврши Нокти Кристал Берач на Силиконски Восок Совет Молив ги Собереш Апликатори Двојна Совети

DEN 191.52

Достапност
Достапно за нарачка

Двојна глава кристал берач : може да се користи како кристал собирачи и магнетното стапче, се задоволат различните потреби за време на вашиот занаети.На силиконски восок совет е за подигање на камења, тогаш можете да го користите челик совет за да ја прилагодите камења откако ќе ставен на скапоцени камења на вашите нокти, или можете да го користите да се отстрани камења кога ќе сакате да го промените други нокти деко.Самолепливи на силиконски восок совет Исклучителен дизајн за подигање rhinestones.Се применуваат за : кристал берач на силиконски восок совет молив пенкало е наменета за подигање на ноктите rhinestones, кристал, studs, камења, кавијар, монистра скапоцен камен, дијамант, камења, sequins и други 3d декоративни службеници, создавајќи убава ноктите дизајни.Корисна алатка за фино помине уметност на работа за да креирате прекрасни помине уметност дизајн на прстот или на пети ноктите.Совршен за помине уметност работа, погоден за помине уметност ученик или професионалец во дом или професионална употреба.Секое парче на пенкало е ставен во исчистите полето за лесен за складирање и за носење, со кои вие не треба да се грижите за губење на вашиот кристал picekers dotting пенкала.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

OEстил на платите и на крајот фитинзи обезбеди лесен за инсталација и слични одговара на оригиналот кабл

Ја СПРЕЧУВА ЅИД MARKS & ШТИТИ од ВРАТА на Оваа бронза пролет вратата стоп со гума браник ќе го задржи вашиот

Кабел должина : 9.8 Ft(3 M), на 90 Степен И Право Агол BNC Конектор , Кабелот дијаметар : 2,5 mm.Среброто е оближена с

Висок квалитет обновена одржување комплет.Ги исполнува или го надминува ОЕМ квалитет, страница принос

[Издржлив Материјал] Направени од не 'рѓосувачки челик,рѓа отпорни( птичји кафез од не' рѓосувачки челик

❤ Пакет се Вклучени : 16 Компјутери помине уметност плочи, 2 stampers, 2 гребење, 1 Складирање Торба.Поради разл

★ ➤НЕ се ЛИЗГА И ПРОШИРУВА НОГА ПОДЛОГА ДИЗАЈН : Тоа е сигурен и безбеден за употреба кога капење.Туш ст

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Удобен и сигурен.Материјал : гумени / ПВЦ мека гума, со карактеристики на отпорност на триење и добра цвр

Вртливата рака око елиминира заплитане.Изработени од нерѓосувачки челик, силна товарот капацитет, висо

Тешки ABS Пластика Изградба, Мат Црн Финиш.Отстранлив Послужавник, Затворен Капак за да се Задржи Влагата

Ова е AJC Бренд Замена за Гордост Мобилност Jazzy 1115 12 V 55 Ah Мобилност Скутер Батеријата.Напон : 12 V (12 Volts).Капа

Производ се продава за истражување или за понатамошно производство, употреба само, не за храна или дрог

ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ clock (ЧАСОВНИК) Овој ѕид часовникот е опремен со еден акцент обоени неонски прсте

БЕЗБЕДНО ДА се КОРИСТИ И ЛЕСНО се ЧИСТИ Различни големини фиока организаторите може да се организира н

Младоженецот вашата брада да имаат убав здрав сјај Нашите брада масло ќе го направат вашиот брада супе

1 Торба / 100 Pcs Вкупно 10 Pack 1000 Компјутери Јасно Гумени Ластичиња Бендови.Безбеден и сигурен,направен од ви

Кабел должина : 9.8 Ft(3 M),Кабел со дијаметар : 2,5 mm.Среброто е оближена со оклопна плетенка.Бакар диригент и

Please wait...