0
clear
  • Вози Медицински 892 Nitro Трска Држачот за Nitro Rollators, Црна
  • -20%
  • -20%
Вози Медицински 892 Nitro Трска Држачот за Nitro Rollators, Црна

Вози Медицински 892 Nitro Трска Држачот за Nitro Rollators, Црна

DEN 2042.40

Достапност
Достапно за нарачка

Hands-Free : Трска држачот за вокер ви овозможува да го носи вашиот трска додека го користите вашиот Nitro rollator.Лесен за Инсталација : Трска држачот за rollator лесно придава во секунди без алатки.Наменета За : Сите се Вози Медицински Nitro производи; има повеќето производители' canes.Земја на Потекло : Кина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

4 Pcs Рициново Тркала Со Лого за Rollator Вокер Замена на Делови оков за Мебел Тркала.Пред Рициново Големина : 8

Вози Вокер Тркала : Дизајнирани за безбедност и удобност, нашите вокер тркала може да се заклучи за фикс

ПАКЕТ : Вклучува два 5", поголеми тркала, и планирам совети направи навигацијата терен полесно.ЗГОЛЕМЕН М

Please wait...