0
clear
  • ОД VAPON ЧИПКА FX Двојно Двострано Ленти Налепници Лепило за Мажи Коса Систем на Замена Toupee Коса Екстензија Перика Снопови Коса Ткаат Затворање Чипка Главата на Конту?
  • -20%
  • -20%
ОД VAPON ЧИПКА FX Двојно Двострано Ленти Налепници Лепило за Мажи Коса Систем на Замена Toupee Коса Екстензија Перика Снопови Коса Ткаат Затворање Чипка Главата на Конту?

ОД VAPON ЧИПКА FX Двојно Двострано Ленти Налепници Лепило за Мажи Коса Систем на Замена Toupee Коса Екстензија

DEN 525.60

Достапност
Достапно за нарачка

Обично лепило може да трае 2-4 недели.Противалергиски за чувствителна кожа.Лесно да се однесуваат и да ги отстраните од вашата кожа.Тие се користат за мажи toupee, коса екстензија, перики.Ако ви треба коса замена, ве молиме контактирајте со нас, ние така да го продаде коса производи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

коса, перики bobs,косата за африка американски,човечка коса, перики,средна должина перики.имаме Боја #1, #1b,

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

На лагер е бело, но вистинските лента е јасно.Тоа има уретан превозникот дека е екстра еластичен, што го

Milliput е разноврсна манипулативни две дел епоксидна китови кои кога се измешани заедно поставува хард ро

Безбедна протеза лепило за посилна целиот ден удобно задржете.Ooze слободни, за разлика од протеза пасти

100% Богородица Монголски Човечка Коса.Природна Боја Cound Биде Обоена во Други Бои.Без Пролевање Не Метежо

Обично лепило може да трае 24 недели.Противалергиски за чувствителна кожа.Лесно да се однесуваат и да ги

Висок квалитет на топлина отпорни на синтетички перика.Големината е прилагодлив.она што вие треба да на

На леснотија на перика ви овозможува да го носат, за колку што ви се допаѓа, без никаква нелагодност.3 инч

Xiweiya Синтетички Розово Злато Розова Долга Брановидна Чипка Пред Перики е направен од 100% Мека Топлина От

Висок квалитет на топлина отпорни на синтетички перика.Големината е прилагодлив.она што вие треба да на

Висок квалитет на топлина отпорни на синтетички перика.Големината е прилагодлив.она што вие треба да на

Исполнува ситни слабости и пропусти.Создава силен, трае обврзници.Суши брзо да се мазни, sandable заврши.Нет

Fixodent е лесензакористење на Дополнителни Задржете Моќ протеза лепило обезбедува одржи кој трае во текот

Силни и Издржливи долготрајни лепливоста, што се користи за перики.Useing Удобна и здрава на вашата глава,

Свеж, чист вкус.Помага за контрола на протеза мирис и помага да се одржи протези тесни на целиот ден, дол

【Пакување листа】 Невидливи перика лепак 1.3 оз (38 ml) *1, Перика лепак смена 1oz (30 ml) *1, Перика капи *1, Мазнење

ПОСИЛНИ, ПОВЕЌЕ ЗАДРЖЕТЕ Обезбедува "вонредни држете" посебно дизајниран за долната вилица.Повеќе од л

100% Богородица Монголски Човечка Коса.Природна боја може да биде обоена да било друга боја.Друга Боја тр

Please wait...