0
clear
  • Клеча Бар Подлога Barbell Подлога за Squats, Lunges и Хип Thrusts ,Пена Подлога за Кревање,која Одговара на Стандард и Олимписки Барови Совршено(
  • -20%
  • -20%
Клеча Бар Подлога Barbell Подлога за Squats, Lunges и Хип Thrusts ,Пена Подлога за Кревање,која Одговара на Стандард и Олимписки Барови Совршено(

Клеча Бар Подлога Barbell Подлога за Squats, Lunges и Хип Thrusts ,Пена Подлога за Кревање,која Одговара на Стандард

DEN 261.36

Достапност
Достапно за нарачка

Клеча бар подлога имаат 1.4 инчи густа пена обезбедува перница и поддршка за да им помогне на ублажување на непотребно губење на вашиот врат, раменици, ' рбетот, и препоните.Barbell подлога ергономски лак средината одговара на човековите вратот совршено, обезбедување на подобра удобност и заштита.Клеча бар подлога имаат 2 прилагодливи лепило одредување ремени заврши безбедно околу barbell и ги држи во место.Barbell подлога совршен за користење во различни мускулни вежби како што се squats, lunges, дигање, и хип thrusts.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

2 парчиња c110 бакар рамен автобуска лента, 6mm x 20mm x 75.59 инчен / 1920mm, за Т 1 / 4" x W 4 / 5".Цената е врз основа на воз

ОПРЕМА за ВЕЖБАЊЕ ИЗГРАДЕНА ОД ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ фитнес опрема е произведен со chromed површината за заш

Облик : Бар; Материјал : ПВЦ Тип 1; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 1"; Толеранција На Д

➤ Дијамант knurled рачка, се зголеми безбедноста и удобноста ➤ Има повеќе од една нога на просторот, може д

Ова ви дава самодоверба да се концентрира на остварување на секој претставник на сперматозоиди и ќе се

2 парчиња c110 бакар рамен автобуска лента, 6mm x 25мм x 18.11 инчен / 460mm, за Т 1 / 4" x W 1".Бакар рамен барови се корис

2 парчиња c110 бакар рамен автобуска лента, 6mm x 25мм x 38.58 инчен / 980mm, за Т 1 / 4" x W 1".Бакар рамен барови се корис

За овој проект [Солиден и издржливи структура] Нашата 5 / 6нога Олимписки прачки се направени од висококв

2 парчиња c110 бакар рамен автобуска лента, 6mm x 25мм x 29.92 инчен / 760mm, за Т 1 / 4" x W 1".Бакар рамен барови се корис

Облик : Бар; Материјал : Acetal Кополимер; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 21 / 2"; Толеран

Облик : Бар; Материјал : Acetal Кополимер; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 2"; Толеранциј

【1】Antiskid дизајн.Центар Knurl.Ракавите се дизајнирани да се приспособат на било 2 инчен Олимписки плочи.Се с

Облик : Бар; Материјал : Acetal Кополимер; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 2"; Толеранциј

Облик : Бар; Материјал : Acetal Кополимер; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 11 / 4"; Толеран

Облик : Бар; Материјал : Фрли Акрилик; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 1 / 16"; Толеранц

2 парчиња c110 бакар рамен автобуска лента, 6mm x 25мм x 17.72 инчен / 450mm, за Т 1 / 4" x W 1".Бакар рамен барови се корис

Преносни Barbell spone подлога мерење 17.4" x 3.74" се вклопува nugly Олимписки големина барови и Смит Машина бар.Лес

Облик : Бар; Материјал : ПВЦ Тип 1; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 3 / 4"; Толеранција Н

Направена со Chia Семиња како 1 состојки 100 калории снек бар направен од состојки, како chia кој им помага на

Please wait...