0
clear
  • DEVMO 3 Pin 12V 240W Електронски LED Flasher Реле за Автомобил, Мотоцикл Пак Сигнал Blinker Светилки
  • -20%
  • -20%
DEVMO 3 Pin 12V 240W Електронски LED Flasher Реле за Автомобил, Мотоцикл Пак Сигнал Blinker Светилки

DEVMO 3 Pin 12V 240W Електронски LED Flasher Реле за Автомобил, Мотоцикл Пак Сигнал Blinker Светилки

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

★Погодни за автомобил/мотоцикл халоген светилка или LED светилка употреба. ★Кога се отвори пак сигналот е на работа, "штиклирајте" звук се појавува Овозможи LED светилки да трепка на нормалната стапка. ★DOP-3x flasher реле спакуван со посебни IC. ★Работа за повеќето 3-Pin Мотоцикли Компатибилен со CF13-GL, CF14-Л, CF13-Л. ★Користење на меѓународните стандарди за игли, лесна инсталација, без промена на оригиналниот автомобил линија, plug and play Автомобил, мотоцикл, АТВ или други модели најчесто се користи во замена на LED светла, LED пак сигнал ќе се појави stroboscopic светлина феномен или не, Користете го ова за стоката може да се реши проблемот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

★Ова УБS01 Сериски Адаптер е Повлечен од Нов Печатач и Целосно тестирани Пред Пратката, Па можете да се Ч

Компоненти : Сина 16x2 1602 lcd дисплеј + I2 C сериски интерфејс ранец; 1602 lcd екранот може да се прикаже 2линии x 16з

★ Должина : околу 79mm, Игла материјал : не ' рѓосувачки челик, големина на Игла : околу 20 x 0.7 мм ★На совет мо

4.57 М КОМПЈУТЕРСКИ КАБЕЛ.СИВА; КОНЕКТОР ТИП : D : D ПОД 9 ПОЗИЦИЈА ПРИКЛУЧОК; КОНЕКТОР ТИП Б : D : D ПОД 9 ПОЗИЦИЈ

Please wait...