0
clear
  • WORKPRO Челик Пролет се Стега, Тешки-Должност, 2 Инчи, Не-Означување ПВЦ Обложени Совети и Рачки, (1 Pack) (W032007)
  • -20%
  • -20%
WORKPRO Челик Пролет се Стега, Тешки-Должност, 2 Инчи, Не-Означување ПВЦ Обложени Совети и Рачки, (1 Pack) (W032007)

WORKPRO Челик Пролет се Стега, Тешки-Должност, 2 Инчи, Не-Означување ПВЦ Обложени Совети и Рачки, (1 Pack) (W032007)

DEN 69.60

Достапност
Достапно за нарачка

Се користи за да се одржи на 2 или повеќе предмети безбедно заедно.Не-означување ПВЦ обложени совети и рачки за заштита нежни бои, со не се лизга држење на моќта.Точка-на-притисок останува во близина на вилицата совети за позитивна стегање.Поцинкувана калено челични пружини за брз, сигурен отворање и затворање.Се користи за машини, обезбедување tarpaulins, craftwork и многу други проекти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Предмет : Пролет Се Стега.Големина : 3 / 4".Max.Вилицата Отворање (Во.) : 3 / 4 Должина (Во.) : 21 / 4 Совети : Пластика.

СУПЕРИОРЕН ПЛАСТИЧНИ : На дрво пролет менгеме е направен од високо квалитетни пластични, што го прави си

Ова е Abaco Двојно Раце Сметководствена Стеги Сет на две и тоа е токму она што ви треба за транспорт на каме

Пакет : можете да добиете убаво се протега piler со сина гумена рачка.Материјал : главен дел на клешти е нап

3 ВО ПРОЛЕТ ЧЕЛИК МЕНГЕМЕ.Опис на производот Голема Вратот 3 SC 3 ВО ПРОЛЕТ ЧЕЛИК МЕНГЕМЕ Од Производитело

масовно го купува.Случај на : 36 Colors : црна, orange Materials : метал, plastic Great за различни намени, ова се 10парче Инду

6 Pack 2" Цврста "А" Стеги.Идеален менгеме притисок за светлина стегање и брзо апликација и отстранување.Теш

Засилен најлон изградба на сила.Ергономски се справи со дизајн за удобно користење.Употребата на квали

Пролетнатоварени стеги обезбеди сигурен отворање и затворање.Вилиците може да се отвори за да ширина о

ГЕРМАНСКИОТ ИНЖЕНЕРСКИ : висок квалитет на материјалите спарени со германско инженерство овозможува з

Please wait...