0
clear
  • Т Tulead Вратата Шарки 2-Инчен Т-Форма Портата Шарки Железна Рака Шарки Кабинет Шарки Барака Шарки Црна Shutter Шарки Пакет од 6 со Монтажа Завртки
  • -20%
  • -20%
Т Tulead Вратата Шарки 2-Инчен Т-Форма Портата Шарки Железна Рака Шарки Кабинет Шарки Барака Шарки Црна Shutter Шарки Пакет од 6 со Монтажа Завртки

Т Tulead Вратата Шарки 2-Инчен Т-Форма Портата Шарки Железна Рака Шарки Кабинет Шарки Барака Шарки Црна Shutter

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

????Пакет Содржина : 6 x Т-Форма Шарки, со Монтажа Завртки. ????Осветлување должност вратата шарки,што се користи за лева или десна рака апликации. ????Направен од висок квалитет на железо,трајни,здрав. ????Вкупна Големина : 50x45x15mm/2"x1.77"x0.59"(L*W*H). ????Погоден за различни врати,кабинет,плакар,барака,shutter,штала,градина врата,итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Име на производ : вратата зглоб; материјал : хром позлатен.Боја : сребро тон; димензија (одвиваат) : 3 x 2...

Материјал : изработени од високо квалитетни Цинк Легура, обезбедување на квалитет и долговечност.Вкупн

25 во дебел.Должина : 3 in Height : 3 in Width : 0.Тие обезбедуваат повеќе сила и безбедност и добар избор за вашиот ге

????Пакет Содржина : 10 x Виткање Шарки со Црна Завртки ????Направен од висок квалитет на железо,здрав,одржли

Тешкимерач ладно валани челик за дополнителна сила.Флеш пренослив pin за готовиот изглед и полесно инста

Боја / Крај : Сатен Никел.Затворање Акција : НеСамо Затворање.Овие шарки за врати кои имаат не помалку од 1

Целосно mortised во врата и рамка така зглоб не може да се види кога е затворена.За користење со 2" дебел или п

Име на производот : не 'рѓосувачки челик задебелена 3инчен зглоб (направен од висококвалитет на 304 нерѓос

12" инчи 1 * Поставување на Дополнителни Screws Why Чекаме?Кликнете на "Додади во Кошничка" СЕГА за Да Добиете Т

Пакет Содржина : 4 Парчиња x Вратата Зглоб;Со монтажа завртки。.Лесно да се инсталира,Главната Боја : Ср

Salice Ecenthree мека блиску кабинет зглоб направени во Италија 3 камери на вредноста со 106 Степени Отворање Аго

Површината е исклучително бранеа, не е лесно да ' рѓа, отпорни на кршење, издржливи и долготрајни.Гаранти

Овие сатен никел вратата шарки одговара врати со 1 / 4 инчи радиус агол зглоб првично училиште.На шарки им

Големина : 65*15mm / 2.55"*0.59"(L*W),тежина : 6g,детални големината на сликата.Тој е направен од железо, што се корист

Добра УСЛУГА : Како професионална продавачот, homdiy се фокусира на задоволството на клиентите, ако имате б

Пакет Содржина : 8 x Мебел Шарки, со Mouting Завртки.Широко се користи во различни врати,кабинет,плакар,шкаф,ш

Широка Примена : Совршен за вашата различни стилови кабинети, фиоки, ковчегот, гардероба, dressers, итн.Силна

Боја / Крај : Рамни Црни.Затворање Акција : НеСамо Затворање.Овие шарки за врати кои имаат не помалку од 1 /

Материјал : Цинк Легура.Трајни,анти ' рѓа и носатотпорни.Жица цртање полиран површината 3 завртка дупки з

Робустен дизајн обезбедува шарки држи до вашиот стандарди.Површина поставена за леснотијата на инстал

????Пакет Содржина : 10 x Акрилик Шарки ????Погоден за кабинет,мини кутија,кутија за накит,подарок кутија,слу

Висок Трајни Квалитет : Направен од висококвалитет нетоксични ABS пластика со ' рѓа железо заврши трае до

Силна 13 / 8" дебела Топола Тврдо Врати.Одлично за Комерцијални Поставување на Подобрени Хардверски Вклу

Црна Нерѓосувачки Челик Шарки 304 Одделение, со Висок Квалитет Рамен Црн Финиш.Безбедност На Шарки НеОт

9" Широк Широк, ве Молиме внимавајте на исечок димензии.Ви благодариме 2) Подлошки треба да се додаде поме

Please wait...