0
clear
  • menolana 2 парчиња Водоотпорен Коса Екстензија Лента Двојно Еднострано Проширување Замена Ленти
  • -20%
  • -20%
menolana 2 парчиња Водоотпорен Коса Екстензија Лента Двојно Еднострано Проширување Замена Ленти

menolana 2 парчиња Водоотпорен Коса Екстензија Лента Двојно Еднострано Проширување Замена Ленти

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Силно лепило, водоотпорни и отпорни.Трае околу 2 недели.Подолго во зависност од користат.Лесно да се отстрани и да има брз да се исчисти.Многу лесен за употреба, само тргни исклучување и стап, особено користи за коса екстензија.Совршен за било перики, косата екстензии, hairpieces, облеката, телото, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

краток перики,кратка должина чипка перика,кратка коса за црните жени,боб перика со удира,боб перика афр

кога чистење перика, pls се задржи водата tempearture во 4050 степен.имаме Боја #1, #1b, #2, и природна боја во парк.Ова

Обично лепило може да трае 24 недели.Противалергиски за чувствителна кожа.Лесно да се однесуваат и да ги

Вие не мора да се грижите за вашиот перика или toupee падне затоа што од природни масла, пот, или wetness!Нашите

Долго Слободни Дел Афро Откачен Кадрава 18in&26in 100% Влакна Отпорни на Топлина се Маскира Перика За Свадба П

100% Богородица Монголски Човечка Коса.Природна боја може да биде обоена да било друга боја.Друга Боја тр

【Пакување листа】 Невидливи перика лепак 1.3 оз (38 ml) *1, Перика лепак смена 1oz (30 ml) *1, Перика капи *1, Мазнење

Обично лепило може да трае 24 недели.Противалергиски за чувствителна кожа.Лесно да се однесуваат и да ги

100% Богородица Перуанскиот Човечка Коса.Природна боја може да биде обоена да било друга боја.Друга Боја

Свеж, чист вкус.Помага за контрола на протеза мирис и помага да се одржи протези тесни на целиот ден, дол

Висок квалитет на топлина отпорни на синтетички перика.Големината е прилагодлив.она што вие треба да на

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

Држете Време 68+ Недели,Мат финиш со лента значи дека нема да блесне преку коса систем.Висок Квалитет на :

Ја подобрува врската во која хемиска природа на супстрат се противи на лепливоста.Може да се користи за

Зора до Темно Употреба еднаш на ден за цел Ден се Одржи.Fixodent & Заборавајте Тоа!.Задоволство гарантира или

Please wait...