0
clear
  • Д-р Инструменти 61PC Dissecting Кит w/Завртка-Заклучување Скалпел Сечилото
  • -20%
  • -20%
Д-р Инструменти 61PC Dissecting Кит w/Завртка-Заклучување Скалпел Сечилото

Д-р Инструменти 61PC Dissecting Кит w/Завртка-Заклучување Скалпел Сечилото

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Комплет вклучува две надразнување neeldes со пластична рачка : прави и свиткана точки (P/No. 31 и P/Број 32). 4.5" Хром Позлатен Dissecting Форцепс (P/Бр 17 C) и 4.5" Dissecting ножици (П. Бр 8 или 9).Завртка-заклучување Dissecting Скалпел со #22 нож (P/No. 21).Стакло Dropper со Гума Сијалица (P/Бр 39) и 6" Пластични Владетел (P/No. 30).Транспарентна Пластика Случај со Винил Insert (внеси).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мак резерви е Ирски бизнис име специјализирани во производство на хируршки, и стоматолошки инструменти

Мак резерви е Ирски бизнис име специјализирани во производство на хируршки, и стоматолошки инструменти

Мачки + Кучешки Spay Пакет 91 Парче Премија Од Не ' Рѓосувачки Челик Ветеринарна Сет.Направени Од Квалитетн

Произведени од страна на : Eisco.Направени во Индија.Тип на производ е dissecting сет.Нерѓосувачки челик dissection с

Идеална обука за полнење за podiatry студентите.Содржи : Скалпел се Справи #4 (P / No : 28)#22 Ножот (P / No : B22)Палецот

Please wait...