0
clear
  • VILTROX 2м/6.5 ft Премиум Надворешно Напојување 12V 2A Излез AC/DC Адаптер за 100-240V Текст за LED Светло,L116T/L116B/L13T/L132B,VILTROX Следи DC-70/DC-50, CE ВАЛУТНА Сертификација
  • -20%
  • -20%
VILTROX 2м/6.5 ft Премиум Надворешно Напојување 12V 2A Излез AC/DC Адаптер за 100-240V Текст за LED Светло,L116T/L116B/L13T/L132B,VILTROX Следи DC-70/DC-50, CE ВАЛУТНА Сертификација

VILTROX 2м/6.5 ft Премиум Надворешно Напојување 12V 2A Излез AC/DC Адаптер за 100-240V Текст за LED Светло,L116T/L116B/L13T/L132B,VILTROX

DEN 382.08

Достапност
Достапно за нарачка

Кабел Должина : 2m (околу 6.5 стапки).Input : 100-240 V AC 50/60 Hz.Излез : 12 V, 2.0 A. За Led Лента, Предводена string светла, Безжичен Рутер, АДСЛ Мачки, ЦЕНТАР, Прекинувачи, Безбедносни Камери, Аудио/Видео Напојување.CE Сертификат , Двојно изолирани ,Доаѓаат со 30-Дена се врати гаранција за враќање кога ќе се примени на објект, но не сте задоволни со нашата точка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

✅【Спецификации】 : Лаптоп, Полнач / Адаптер / Кабел низ целиот свет користат влезниот напон спектар : 10

1 Звук Игри Стол, Црна со Црвени Цевки / / Х 100% Сосема Нов, Висок Квалитет на Моќ Полнач / Адаптер ( НеОЕМ )

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

Полначот кој е компатибилен со Pedego Latch Виткање Електричен Велосипед само.НЕ за каква било друга Pedego моде

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

✅【Спецификации】 : Лаптоп, Полнач / Адаптер / Кабел низ целиот свет користат влезниот напон спектар : 10

✎Светот Широк Влезниот✎ : Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz ✎За безбедност за Заштита на✎ : Нема шум, ниска температур

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

Внимание : паметен полнач може да потрае до 10 секунди за полнач за да ја стартувате и да започне полнењет

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

ВИДИ СЛИКА ЗА СООДВЕТЕН МОДЕЛ#.КОМПАТИБИЛЕН со СИНА боја ЦРНАСЕДИШТЕ W419 AC ROLLPLAY PJ МАСКИ МАЧКА возење АВТО

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

Замена на Жилет моќ core e90 полначот : Жилет Моќ Core E90, Моќ Core 90, Моќ Core E95,Моќ Core 95,Пулсот Revster, Жилет Електри

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

Текст : AC 100 V 240 V 5060 Hz.PPJ производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да од

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

Влез : 100240 V AC 50 / 71 Hz во Светот на Напон Користат електричната Мрежа ПСУ 30 Дена Гаранција За Враќање На Пар

HQRP® Замена AC Адаптер; НЕ КОРИСТЕТЕ го ОВА за НАПОЈУВАЊЕ СО НОВО POD HD СЕРИЈА ПРОИЗВОДИ.Текст : 120 V AC; Излез :

Please wait...