0
clear
  • Американската Мускулите 1971 Ford Mustang Mach 1 (Класа на 1971) 1:18 Diecast Модел
  • -20%
  • -20%
Американската Мускулите 1971 Ford Mustang Mach 1 (Класа на 1971) 1:18 Diecast Модел

Американската Мускулите 1971 Ford Mustang Mach 1 (Класа на 1971) 1:18 Diecast Модел

DEN 2639.76

Достапност
Достапно за нарачка

Повеќето иновативни моделирање компанија во индустријата.Ние инженер и производство на различни колекции од класичните автомобили да гигант простор бродови.Нашите умре фрлија модели се следното ниво – кога станува збор за детали ние сме најдобрите во изборот бизнис.Дербито е во нашата компанија ДНК, нашите слот марки на автомобили и теми се задржи креативност трки околу оваа ретро хоби.Најновите хоби на нашата линија.Нашите детални парчиња донесе вашиот воз распоред за живот.Јужна Виткајте, ВО.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Детални умрефрлија реплики.Официјално лиценцирани.Ново tooled со сложена одлеаноци.Greenlight произведува умр

Преносливи со подароци.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот 12" предни и задни ТОЧКА

Автентично лиценциран производ директно од Марвел.На неправилната работа на оваа 1 : 24 скала 2017 Ford GT е ин

Европски Квалитет : произведено во Германија; Изградени надвор од исчезнатотпорни, висококвалитетна ABS

Скала модел, оригинални и да скала за возрасни колектори.Ова не е играчка.Боја : Сива / Црвена / Црна.Обј

Ако производот има проблеми со квалитетот, ние ќе замена или враќање, и ние ќе се потрудиме да се обезбед

Вистински работни делови : копање рака се протега и swivels 360 степени, и пред багер лопата топки и го носи.Ко

Овој производ бродови во пакувањето што го открива она што е внатре и не можат да бидат скриени.Зум и splat

Висококвалитетни материјали:автомобилот е направен од цинк легура, пластични делови и гуми, што е пове

Напомена : 1.Научен и практичен дизајн за играње! Ако производот има проблеми со квалитетот, ние ќе замен

ДИНО РАНЧОТ се Приклучат на ЗАБАВА Jon, Min, и Мигел и нивните дино најдобри пријатели, со Дино Ранчот возил

Производ Скала : 1 : 16 Скала.4 Ghz висока фреквенција се направи повеќе за контрола на далечина опсег, околу

Овој производ е модел на автомобил декорација, алуминиумски материјал, издржлив.Автомобил модел големи

Awesomely детални возило, како што се гледа во анимирана серија.Промени од летот напад на чекање за земјата н

Симулација на автомобил модел, пропорционално умрефрлија модел играчка автомобил, таписерии изработка

ГОЛЕМАТАТО ИЗГРАДБА ИГРАЧКА СЕТ ВКЛУЧУВА сè што вашето дете треба да се создаде совршена градилиштето,

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со задоволително реше

Квалитетот на Умрефрлија Модел на Автомобил : Направен од висококвалитетни алуминиумски материјал, па

Висок Квалитет на Играчка Автомобил : автомобилот е направен од високоодделение цинк легура органски у

Место на автомобилот на теренот, држете го притиснато автомобил тело и се повлече назад, колата ќе вози

Бренд нови кутија.Метални огради.Артикулирани hitch.Вистински гуми.Детални внатрешни работи, надворешнит

Бренд нови кутија.Вистински гуми.Точнонаскала детали.Детални внатрешни работи, надворешните.Доаѓа во б

Материјал : Алуминиум, пластика.Висок симулација изградба модел, изграден од метал и квалитетна ABS пласт

Ограничено издание.Бренд нови кутија.Вистински гуми.Точнонаскала детали.Детални внатрешни работи, над

Please wait...