0
clear
  • На BOOBBLE Адаптер | Млеко Колектор за Breastmilk | Удобно Мајчино Млеко Catcher | Завртки на Било Wideneck Бебе Шишиња страна Ќе & Фокс
  • -20%
  • -20%
На BOOBBLE Адаптер | Млеко Колектор за Breastmilk | Удобно Мајчино Млеко Catcher | Завртки на Било Wideneck Бебе Шишиња страна Ќе & Фокс

На BOOBBLE Адаптер | Млеко Колектор за Breastmilk | Удобно Мајчино Млеко Catcher | Завртки на Било Wideneck Бебе

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Уживајте во Hands-Free изневерам - Ова Breastmilk Колектор работи во повеќе старечки позиции.Широката уста дизајн со нежни изградена-во вшмукување држи во место.Не spills, drips или unlatching.Пријател на Градите - Ова млеко catcher за доењето е понежен на градите, но, сепак, вшмукување е сигурен.За разлика од регуларната градите пумпа, ова млеко saver прикачува на градите и не остава лузни на брадавиците или areola.Хаос-Слободна Рака Изразување - Направи рака изразување едноставна и задоволување.Експрес мајчино млеко користење на овој млеко колектор кога или каде што треба да се; олеснување на engorgement, деблокирање затнати канали и да се спречи mastitis.Лесно да се Чисти и Преносни - компактен облик на негување на купот на завртки на било wideneck бебе шише; на доењето од суштинско значење за чување мајки.Со само ЕДЕН дел за чистење по употребата, на Boobble Адаптер е лесно да се мијат со рака и машина за миење садови безбедно.Ќе и Fox Ветување - Направени од храна одделение силиконски, машина за миење садови-безбедно и BPA free.Корисна повеќенаменски млеко колекција алатка која ќе го направи вашиот доењето патувањето безбедно, удобно и пријатно за вас и вашето бебе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате б

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

може да се држи кафе или чај, чаши, шишиња и се пијат Чаши.Плоштад база дизајн е многу здрав ,.Практичен и

Дршката е покриен со TPE мека филм, кој е мека и не му наштети на вашите раце, и ја заштитува вашата мајка и

★ Безбедно и Здрав Материјал : сушење решетката за бебешките шишиња се направени од храна одделение мат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Please wait...