0
clear
  • TNTi™ Xbox Една S Твин Турбо Интеркулер со USB Хаб Проширување
  • -20%
  • -20%
TNTi™ Xbox Една S Твин Турбо Интеркулер со USB Хаб Проширување

TNTi™ Xbox Една S Твин Турбо Интеркулер со USB Хаб Проширување

DEN 385.68

Достапност
Достапно за нарачка

Сите-Во-Едно - Xbox Една S Интеркулер, Контролер Станица за Полнење и USB ХАБ Проширување.Три Двојна Брзина Кулер Фанови - се Задржи вашиот Xbox Една S кул и функционирањето на оптимални перформанси со тројна фан интеркулер.Нема потреба да се грижите за вашиот xb1 прегревање од долги часови на игра, додека, исто така, продолжување на животот на вашите конзола.Станица за полнење - станица за Полнење со 2 пред се соочуваат со USB полначот пристаништа да ја полните вашата контролори или други предмети истовремено, заштеда на време и држејќи ги наплаќа кога не игри.Простор за Заштеда на енергија Дизајн и Организација - Вашиот Xbox може да стои вертикално, заштедува простор, имајќи средена бесплатно и давајќи им на вашите игри станица со убав чист изглед.Мултифункционален - 2 дополнителни USB порти со моќен излез за пренесување на податоци и полнење, овозможено директно од вашата конзола!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Официјално лиценцирани производ.Квалитетот на материјалите што се користат за сите wincraft производи.Нав

Ги спојува openis до 48 инчи вејд.Лесно attaces на 360⁰ Confiable Портата 24 за да mke дополнителни сопствени confirations и lge

Младоженецот вашата брада да имаат убав здрав сјај Нашите брада масло ќе го направат вашиот брада супе

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Ја СПРЕЧУВА ЅИД MARKS & ШТИТИ од ВРАТА на Оваа црна пролет вратата стоп со гума браник ќе го задржи вашиот ѕ

КОМПАТИБИЛЕН ОТПАДОЦИ КУТИЈА : На Pet Safe Замена Пишам Влошки се компатибилни со Pet Safe Делукс Кристал Отпад

????Кифла Cuocake Поддршка Комплет вклучува:тркалање игла х 1,Силикони Кифла чаши x 10,мерење лажица постав

1 Торба / 100 Pcs Вкупно 10 Pack 1000 Компјутери Јасно Гумени Ластичиња Бендови.Безбеден и сигурен,направен од ви

Овој Производ е Производителот.Па ве молиме контактирајте со Производителот ако било кое прашање.Соврш

Материјал : ABS.Голема големина 300x113mm, тежина 136g.Мала големина 215x113mm, тежина 94g.Нема потреба да се удар на ду

【Врска】 Поврзете [N тип Машки] антената на уредот со интерфејс на [RPSMA Женски или SMA Женски] 【Пакување Ли

Кабел должина : 9.8 Ft(3 M),Кабел со дијаметар : 2,5 mm.Среброто е оближена со оклопна плетенка.Бакар диригент и

????Сè што децата треба за крајната торта и cupcake украсување искуство – Ова 38 pc комплет содржи вистински де

Официјално лиценцирани производ.Квалитетот на материјалите што се користат за сите Wincraft производи.Нав

ТОА НЕ Е ДРВО; ПОДОБРО Е Направен со екопријателски и одржлив z Board, нетоксични и без формалдехид Направе

Please wait...