0
clear
  • iFCOW Симпатична Мачка Куќа, Пет Кревет Мачки Вреќа за Спиење Топла Атмосфера Опфатени Притискам Вреќа за Мачки Кутре
  • -20%
  • -20%
iFCOW Симпатична Мачка Куќа, Пет Кревет Мачки Вреќа за Спиење Топла Атмосфера Опфатени Притискам Вреќа за Мачки Кутре

iFCOW Симпатична Мачка Куќа, Пет Кревет Мачки Вреќа за Спиење Топла Атмосфера Опфатени Притискам Вреќа за Мачки

DEN 924.00

Достапност
Достапно за нарачка

Исто така, може да се користи како пријатна складиште или срамнети со земја во поместена мат.Направени од премиум корални руно за да се обезбеди чувство на топлина и удобност.Обезбедува мека и удобна починка место за вашата прекрасна милениче.Ова домашно милениче вреќа за спиење со кадифен уши и опашка изгледа многу симпатично, идеален подарок за вашиот кожен пријател.Топла и пријатна вреќа за спиење за мачка, куче, зајакот и други мали домашни миленици.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Материјал : Оксфорд ткаенина се користи околу пет condo, која е лесна, мека и водоотпорен.На врвот е направе

♥ Најдобра играчка за домашни миленици! ♥ Да се обучуваат домашно милениче џвакање способност ♥ Ќе fet с

Материјал : Оксфорд ткаенина се користи околу пет condo, која е лесна, мека и водоотпорен.На врвот е направе

1 Биде малку мрзелив, прстензаклучен температура, лесно да се исчисти, чистење во сите аспекти, машина пе

1 Мрзливи, locking ring температура, лесно да се исчисти, чистење во сите погледи, пренослив и перат...

Материјал : Оксфорд ткаенина се користи околу пет condo, која е лесна, мека и водоотпорен.На врвот е направе

Оксфорд ткаенина.Мека, добра водоотпорен, издржливи.Прецизни за шиење, силна шевовите и баласт, многу из

Оксфорд ткаенина.Мека, добра водоотпорен, издржливи.Прецизни за шиење, силна шевовите и баласт, многу из

Се сеќавам мислите дека оваа личност е посебна, вие не би сакал да ги дадам само секој шут стакло, Аквари

Материјал : Оксфорд ткаенина се користи околу пет condo, која е лесна, мека и водоотпорен.На врвот е направе

Материјал : Оксфорд ткаенина се користи околу пет condo, која е лесна, мека и водоотпорен.На врвот е направе

Материјал : Оксфорд ткаенина се користи околу пет condo, која е лесна, мека и водоотпорен.На врвот е направе

Име : Удобно канал гнездо, материјал : памучна крпа, pp памук.Боја : жолта.Палета на производи : за мачки.Гол

Лесно Собрание : вклучени собранието инструкции, вие се гарантира да се заврши тоа за само неколку минут

Материјал : Оксфорд ткаенина се користи околу пет condo, која е лесна, мека и водоотпорен.На врвот е направе

Едноставен, но Класичните : Кој едноставна триаголник дизајн и класично сликарство, мачка куќа има тенд

Цврсто дрво.Боја : беж.Големина : L*W*H=54*40*8 CM.Погоден за домашни миленици до 10 кг.Карактеристики : Еден крев

Здрав и Стабилен не Колапс : На дното на мачка куќа има не се лизга дизајн и висока густина 5 MM дебелина са

Елегантен уште модерен минималистички дизајн кој речиси изгледа како мебел.Што е најважно, тоа е екопри

Материјал : Оксфорд ткаенина се користи околу пет condo, која е лесна, мека и водоотпорен.На врвот е направе

Please wait...