0
clear
  • WSZJJ Дигитални Hygrometer Термометар,Влажност Мерачи Следи Мерач на Температура Индикатор за Време Дисплеј Вграден Часовник
  • -20%
  • -20%
WSZJJ Дигитални Hygrometer Термометар,Влажност Мерачи Следи Мерач на Температура Индикатор за Време Дисплеј Вграден Часовник

WSZJJ Дигитални Hygrometer Термометар,Влажност Мерачи Следи Мерач на Температура Индикатор за Време Дисплеј Вграден

DEN 979.20

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од високо квалитетни пластични материјали, тоа е трајни, отпорни на абење и отпорен на корозија.LCD дисплеј со висока дефиниција, широк визуелниот опсег, не се мртви краеви, јасно видливи во различни агли.На допирање на копчето и допир на екранот се конфигурирани за да се направи сензор брзо, прецизно, одговорно и долготрајни.Поддршка мулти-функција временската прогноза, аларм потсетник, лесен за употреба, многу практични.Овој производ може да се широко се користат во индустриското производство, болници, истражувачки институти, бебе соби и други места.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тоа е комбинација од три функции на времето, температурата и напон.Три функции може да биде вклучен во б

Јасно, големи лесно може да се прочитаат LED дисплеј 6 стилови за да изберете за вашето бебе.Floatable дизајн и

【Аларм Уред】:Опремени со аларм уред, секогаш кога температурата во фрижидерот е под или над опсег ќе с

Безбеден и Сигурен : Професионална изработка, висока прецизност, силна доверливоста, да се осигура безб

Неконтактирајте со Дизајн : Ова челото термометар е посебно дизајниран да се земе човековото тело темпе

Совршено одговара : Дигитален термометар, Медицински Термометар како Mcaron, Suonabeier, Апекс, Miecux, Набавка, Cinlin

Висок Квалитет наВграден сензор, брзо сензори и прецизни откривање, следење на животната средина во реа

БЕЗБЕДНА ЗА СИТЕ : Noninvasive, допирбесплатно; поудобно, хигиенски, полесно да се користи од ректални, усни, у

Оригиналниот windowpane термометар.Јасно, флексибилни, точни и речиси проѕирна.Се придржува цврсто да windows и

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Дигиталниот температура часовник јасно може да се прикаже времето, датумот и вториот, и визуелниот ефек

Ако имате било каков проблем или поплака, ве молиме да бидат слободни да контакт.Удобен дизајн : Со голем

Лесен за инсталација, може да се инсталира на било рамни панел или ѕид, и да ви донесе повеќе погодност.С

MQ135 сензор со едноставни коло за праг на детекција.Добра чувствителност и селективност на CO2, Бензен, Нок

ДИЗАЈНИРАНИ СПЕЦИЈАЛНО ЗА БЕБИЊА УЛТРА БРЗ (10Дик) и ТОЧНИ (1 / 10 степен) термометар со ФЛЕКСИБИЛНИ СОВЕТ, В

Мини Size Ultraмала големина, преносни и лесно ракување.Мултиfunction Combining време, температура и напон.Три функц

【Заштеда на енергија Функција】термометар има за задржување на податоци функција за префрлување помеѓ

Пакет без батеријатреба цел 2 парчиња ААА 1.5 Volt батеријата во продавницата.Точност ±0.2 Степен,некоја мер

Проѕирен Дигитален Дисплеј : Тоа може директно да се измери температурата и влажноста на воздухот, инте

Please wait...