0
clear
  • 1971 Плимут HEMI Barracuda Црна Limited Edition да 696 Парчиња во Светот 1/18 Diecast Модел на Автомобил со Acme A1806124
  • -20%
  • -20%
1971 Плимут HEMI Barracuda Црна Limited Edition да 696 Парчиња во Светот 1/18 Diecast Модел на Автомобил со Acme A1806124

1971 Плимут HEMI Barracuda Црна Limited Edition да 696 Парчиња во Светот 1/18 Diecast Модел на Автомобил со Acme

DEN 3238.80

Достапност
Достапно за нарачка

Бренд нови кутија.Вистински гуми.Виткање предните седишта.Има steerable тркала.Детални подвозјето.Официјално лиценцирани производ.Многу детални 426 моторот.Има отворање на хаубата, вратите и багажникот.Направени на diecast со некои пластични делови.Детални внатрешни работи, надворешните, моторот за замрзнување.Димензии приближно L-10.25, W-4.25, H-2.75 инчи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Може да биде деца студентите божиќ роденденски Подарок.Реална изработка и одлична изработка.Погоден за

Полнење за 2 часа може да се користи околу 25+ минути, што обезбедува повеќе забава перформанси.Не стоп за

Вистински работни делови : копање рака се протега и swivels 360 степени, и пред багер лопата топки и го носи.Ко

Напомена : 1.Научен и практичен дизајн за играње! Ако производот има проблеми со квалитетот, ние ќе замен

ИНСТАНТ ПАТОТ : Само се тркалаат и се држи на било каква рамна површина за размена на инстант патот да се

Напомена : 1.Тоа е строго намалени надолу за да се создаде оригинален изглед.Ако имате било какви прашања

Бренд нови кутија.Метални огради.Артикулирани hitch.Вистински гуми.Детални внатрешни работи, надворешнит

Скала модел, оригинални и да скала за возрасни колектори.Ова не е играчка.Боја : Сива / Црвена / Црна.Обј

Детални умрефрлија реплики.Официјално лиценцирани.Ново tooled со сложена одлеаноци.Greenlight произведува умр

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со задоволително реше

За разлика од додавање на овие технички карактеристики на производителот, исто така, overhauled дизајн соодв

Овој производ бродови во пакувањето што го открива она што е внатре и не можат да бидат скриени.Зум и splat

Мото Про носи 150cc Мопед Скутер.Целосно Автоматски менувач гарантира лесно, пресвртнагасиоди на операци

Автентично лиценцирани.Умрефрлија тело и гуми.Детални внатрешни работи.Отворање на хаубата, вратите и

Ние ќе се обезбеди попродажбата на услугата се додека не се задоволни.Тоа е добра декомпресија играчка

Бренд нови кутија.Вистински гуми.Точнонаскала детали.Детални внатрешни работи, надворешните.Доаѓа во б

Скала модел, оригинални и да скала за возрасни колектори.Ова не е играчка.Mini Kits се оригинални Herpa модели

Квалитетот на Умрефрлија Модел на Автомобил : Направен од висококвалитетни алуминиумски материјал, па

Симулација на автомобил модел, пропорционално умрефрлија модел играчка автомобил, таписерии изработка

Материјал : Умрефрлија автомобил модел, направени од цинк легура, со пластичните делови, гуми, изработка

ГОЛЕМАТАТО ИЗГРАДБА ИГРАЧКА СЕТ ВКЛУЧУВА сè што вашето дете треба да се создаде совршена градилиштето,

ДИНО РАНЧОТ се Приклучат на ЗАБАВА Jon, Min, и Мигел и нивните дино најдобри пријатели, со Дино Ранчот возил

Ние ќе брод од Токио, Јапонија.Тоа ќе трае 7 до 14 дена како што вашата стока ќе пристигнат од вашата испла

Производ Скала : 1 : 16 Скала.4 Ghz висока фреквенција се направи повеќе за контрола на далечина опсег, околу

Awesomely детални возило, како што се гледа во анимирана серија.Промени од летот напад на чекање за земјата н

Автентично лиценциран производ директно од Марвел.На неправилната работа на оваа 1 : 24 скала 2017 Ford GT е ин

Please wait...