0
clear
  • 50ft KMR240 Coax Продолжување Кабел N Машки N Машки Конектор Низок Губење Коаксијален Кабли за 3G/4G/5G/LTE/GPS/WiFi/RF/Шунка/Радио Антена или Телефонски Сигнал Бустер Користите 50 Ohm(?
  • -20%
  • -20%
50ft KMR240 Coax Продолжување Кабел N Машки N Машки Конектор Низок Губење Коаксијален Кабли за 3G/4G/5G/LTE/GPS/WiFi/RF/Шунка/Радио Антена или Телефонски Сигнал Бустер Користите 50 Ohm(?

50ft KMR240 Coax Продолжување Кабел N Машки N Машки Конектор Низок Губење Коаксијален Кабли за 3G/4G/5G/LTE/GPS/WiFi/RF/Шунка/Радио

DEN 1845.60

Достапност
Достапно за нарачка

Сите наши објекти што доаѓаат со целосна година на гаранција.Професионално Направен : XRDS -RF е професионална производителот во производството coax кабел.Високо-квалитетни Материјали : внатрешниот проводник на кабелот е цврст меч не се евтини бакар облечени алуминиум, па тоа е многу ефикасна и предизвикува многу ниска сигнал загуба, и кабелот е тешка должност.Тоа овозможува совршено безбедни конекции помеѓу засилувач и внатрешна или надворешна антена, славини, трупци.44 d B на 3000 MHz што овозможува пренос на сигнали преку големи растојанија со минимална јачина на косата.А должината му е до 2. XRDS -RF е посветена на подобрување на животите на нашите клиенти, и овој кабел ќе ви даде неверојатен квалитет на производот.2 во што е подолго од другите кои ќе се спречи код излетаат.Ултра Ниска-Загуба : Оваа 50 метри кабелот со N-Машки до N-Машки Конектори е во црна боја и е Ултра Ниска-Загуба Coax Кабел,што значи дека тоа настануваат многу ниско на косата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

2 Sonicare Diamond Clean Батерија Четка за заби (1 Розова Четка Рачка До 3 Недели на животниот Век на Батеријата.Пред

Вашата брада заслужува врвот полица брада производи кои се формулирани за да го скроти дури и thickest и burlie

ЦЕЛОСНА ДВИЖЕЊЕ ТВ МОНТАЖА : Можете да навалите на ТВ +5° / 15°, ниво±3°, завртување за 180° со овој ѕид за да с

Удобен и сигурен.Материјал : гумени / ПВЦ мека гума, со карактеристики на отпорност на триење и добра цвр

КОМПАТИБИЛЕН ОТПАДОЦИ КУТИЈА : На Pet Safe Замена Пишам Влошки се компатибилни со Pet Safe Делукс Кристал Отпад

Производ се продава за истражување или за понатамошно производство, употреба само, не за храна или дрог

????Сè што децата треба за крајната торта и cupcake украсување искуство – Ова 38 pc комплет содржи вистински де

Answer : ___________________________ Note : LB RB Браници само совршен за Xbox една S Контролер(не одговараат за Xbox еден X / Елита

Официјално лиценцирани производ.Квалитетот на материјалите што се користат за сите Wincraft производи.Нав

Тешки ABS Пластика Изградба, Мат Црн Финиш.Отстранлив Послужавник, Затворен Капак за да се Задржи Влагата

Кабел должина : 9.8 Ft(3 M), на 90 Степен И Право Агол BNC Конектор , Кабелот дијаметар : 2,5 mm.Среброто е оближена с

★ ➤НЕ се ЛИЗГА И ПРОШИРУВА НОГА ПОДЛОГА ДИЗАЈН : Тоа е сигурен и безбеден за употреба кога капење.Туш ст

Големина 65cm * 43cm / 25.6*16.9 инчен, 1pcs.Тоа е доволно голем да ги покрие грб на предните седишта многу добро.По

Bling надвор фустан за помалку од еден час.само треба да се применуваат светлина притисок на кристал со то

Вкупна Должина : 15mm / 0.59"; Род Кол : 2.8 mm / 0.11"; Раководител Кол : 6mm / 0.24"; Пакет Содржина : 50pcs x Месинг Мали Н

❤Наредени Облоги : Секој пакет има 6 вовлекува облоги и 1 дното лагер, 7 облоги наредени заедно.Мачка ѓубр

Please wait...