0
clear
  • BedRug Целосна Bedliner BRB15CCK се вклопува 15+ КОЛОРАДО/GMC КАЊОНОТ CREW КАБИНА 5' КРЕВЕТ , Сива
  • -20%
  • -20%
BedRug Целосна Bedliner BRB15CCK се вклопува 15+ КОЛОРАДО/GMC КАЊОНОТ CREW КАБИНА 5' КРЕВЕТ , Сива

BedRug Целосна Bedliner BRB15CCK се вклопува 15+ КОЛОРАДО/GMC КАЊОНОТ CREW КАБИНА 5' КРЕВЕТ , Сива

DEN 9386.64

Достапност
Достапно за нарачка

Солиден изградба се справува со тежок товар.Анти-пропадна на површина го спречува товар од лизгање.Коленото пријателски 3/4" cushioned подот.Водоотпорен, хемиски, и отпорни на дамки.Конструиран за надворешни употреба.Лесно се чистат само со вода.Направен во САД.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

JБ Заварување Herculiner Аеросол е оригиналниот DIY камионот корито лагер во еден лесензакористење аеросол сп

Please wait...