0
clear
  • Yimobra 3 Парчиња Мемориска Пена Бања Мат Сетови, 31.5 x 19.8 + 17x24 и U-Облик за Бања Килими, Тоалет Душеци, Не се Лизга, Мека Удобно, Апсорпција на Вода, Машина Перат, Беж
  • -20%
  • -20%
Yimobra 3 Парчиња Мемориска Пена Бања Мат Сетови, 31.5 x 19.8 + 17x24 и U-Облик за Бања Килими, Тоалет Душеци, Не се Лизга, Мека Удобно, Апсорпција на Вода, Машина Перат, Беж

Yimobra 3 Парчиња Мемориска Пена Бања Мат Сетови, 31.5 x 19.8 + 17x24 и U-Облик за Бања Килими, Тоалет Душеци,

DEN 815.76

Достапност
Достапно за нарачка

Имаме различни бои за да го изберете.Претпазливост : не ставајте мат на влажна површина.Се исуши е убав избор!боја нема да исчезнат.Боја нема да избледи и ќе остане жив за многу години без разлика колку пати ќе се мие и сува!.Земете облаците дома сега!.Бриз!Лесно Да се Чисти И Суви : Зачувај вашето време, Машина за миење со ладна вода и благ детергент собори сува при ниска брзина (без хлор или кајгана) и собори сува ниска или висат сува.Бања душеци 3-парче сет со подарок заврши пакет не само што може да ги задоволи сите потреби на домот (тоалет, бања, кревет простор, салон, итн ), но исто така да биде одличен подарок идеи за Божиќ, Венчавка, Денот на Таткото, на Мајката Ден, Денот на Вљубените.Како Е Чувството На Одење на Облаците?Тоа е Yimobra Мемориска Пена Бања Мат! - Подебели и подобро изградена мемориска пена бања мат, обезбедува удобно искуство за твоите нозе, исто како и пешачењето на меки облаците.Не се Лизга и Безбедноста на : бања килим е поддржан со Пвц точки кои се издржливи во употреба со години за подобро да ја заштитите вашето семејство, со што ќе се спречи килим од менувањето, лизгање и лизгање, за разлика од другите брендови кои гумена подлога има тенденција да се носат и кора исклучување по одреден број на мие.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

24 ИНЧИ ШИРОКА x 16 ИНЧИ ДОЛГ / 60 x 40 СМ.Висок квалитет, мека кадифен површината со анти лизга поддршка.СОВР

Ткаенини : Микрофибер жанила ткаенини се направени со висок квалитет,добра функционална ставка мат во к

Мека и кадифен материјал : Секој пакет содржи 1 парче 20" W×31.5" L бања мат направени од мека микрофибер.Овој

Жанила.Мека и Кадифен Жанила : поглезите вашите нозе со softest, coziest жанила; дебели и кадифен куп помага да с

Материјал : Жанила Микрофибер.Soft & Топло : луксузни бања мат (20 X 32 инчи),оваа бања килими за бања прави ваш

❤МЕКА КАДИФЕН SHAG : Pampers твоите нозе!Нашата бања мат карактеристики луксузен, меки и удобни кадифен дека

85% Полиестер, 15% Polymide.Увезени.Микрофибер shag бања килим во Platinum обезбедува удобно кадифен место да се заст

Нашата бања килими се направени од супер меки, absorbant материјал кој ви даде максимална удобност при добив

ВКЛУЧУВА две ултра мека бања килими, еден 17"x24" и еден 21"x34".Ултра Мека, Чувствувате Absorbency & Брзо Сушење Ови

Големина : 16" W X 24" L (40cm*60см).Материјал : Полиестер (Безопасни、Не сунѓерот、Абсорбента、Мека、Нема ДА Исче

【Против Пролизгување Поддршка и Супер Абсорбента】Овој мат карактеристики на антипропадна латекс под

Густината и plushness на нашите куп надминува оној на повеќето други брендови.Ние стоиме зад нашите произво

Бања мат мека микрофибер супер абсорбента вода по туш, водата НЕ остане на површината на бања мат 【ПРОФ

Ткаенини : Микрофибер жанила ткаенини се направени со висок квалитет,добра функционална ставка мат во к

100% Памук 100% Памук Бања Килим.Нуди исклучителни утеха и поддршка за вашите нозе.Одлично за бања, суета, од

Големина : 16" W X 24" L (40cm*60см).Материјал : Полиестер (Безопасни、Не сунѓерот、Абсорбента、Мека、Нема ДА Исче

24 ИНЧИ ШИРОКА x 16 ИНЧИ ДОЛГ / 60 x 40 СМ.Висок квалитет, мека кадифен површината со анти лизга поддршка.СОВР

Удобно Material The не се лизга бања мат е многу мека.Нашите килим мат, исто така, може да се вклопи во вашите м

24 ИНЧИ ШИРОКА x 16 ИНЧИ ДОЛГ / 60 x 40 СМ.Висок квалитет, мека кадифен површината со анти лизга поддршка.СОВР

Please wait...