0
clear
  • Shellkingdom 360°Ротација на Зглобот,12 Инчен Платформа Ротирате Вртливата со Челична Топка Лежишта за Големиот Екран ТВ/Monitor/Плочата/Мрзливи Сузан за Внатрешна/Надворешн?
  • -20%
  • -20%
Shellkingdom 360°Ротација на Зглобот,12 Инчен Платформа Ротирате Вртливата со Челична Топка Лежишта за Големиот Екран ТВ/Monitor/Плочата/Мрзливи Сузан за Внатрешна/Надворешн?

Shellkingdom 360°Ротација на Зглобот,12 Инчен Платформа Ротирате Вртливата со Челична Топка Лежишта за Големиот

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

1.Ротирачките плочата е класична алатка за правење 'работи' повеќе погодно за пристап и полесно да ја користите. 2.Платформа ротира/swivels 360-степени, swivels непречено. 3.Тешки-должност , 360°Ротација на Зглобот држи до 55 кг, дијамант-шема површината помага да се одржи на предмети; 12" дијаметар. 4.Нашите вртливата направен од 100% високо влијание ABS материјални,Не-пропадна, не-нула гумени влошки.Челик топката имајќи квалитет 0.8" Тенок Профил. 5. 12 Инчен Платформа Ротирате Вртливата се Погодни за било која големина на Лаптоп Компјутер, тешки Растенија, Уметности & Занаети.Работи одлично за монитори, ТВ, Стерео Звучници, Полн 360 степен Ротација Поддржува до 55 кг.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Prefect Канцеларија Партнер】Мултифункција Стојат ★се Подигне монитор / лаптоп / за печатење / игра кутиј

【Следи застане / стој】го Прави идеален за сите компјутери, монитори и лаптоп компјутери, одлични за упо

VESA Адаптација Ова следи планината адаптер им овозможува на секој планината со 75x75mm VESA обрасци за да ја с

Најдете вашиот најдобар приказ за секој проект на вашиот todo листа со индивидуални, 360степен екран пан и

Ергономски дизајн, ефикасно намалување на вратот болка и замор на очите предизвикани од bowing.Giikin Гроздоб

Лесно, недеструктивни начин да се закачите на моќ ленти и USB хабови на вашето биро.Држи уреди во рамките

ОДГОВАРА на СПЕЦИФИЧНИТЕ ACER СЛЕДИ : Ова заградата е тестиран и се гарантирано да работат со : Acer XG270 HU, G247 H

Ергономски Дизајн : Чувајте вашиот монитор во удобно око ниво за ефикасно спречување на вашиот грбот и в

6 инчи (6 сантиметри) thick Grommet планината не е вклучена со Мат Црна или Бела 13инчен модел.Вклучува две LX оруж

ПРИЛАГОДЛИВИ ЗА РАЗЛИЧНИ УРЕДИ : Вклучени ремени поддршка уреди на макс периметар на 19 инчи (види слика

VIVO Следи Полица Решенија Ние создаваме достапни решенија дизајнирани со креативност и квалитет да се т

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Комбинација на две стенд може да биде двоен монитор стојат систем.Мали предмети може да биде ставен во с

ВИСИНА ПРИЛАГОДЛИВИ ЗА ЗГОЛЕМУВАЊЕ на УДОБНОСТА Ова прилагодливи следи стојат пакет ви овозможува да

Нови Структурен Дизајн : целото тело е направен од метал со совршена тенок форма, која е во комбинација с

Please wait...