0
clear
  • МУДРО ЛОС Камион Шатор - 6.3x6.6 ft Камионот Корито Шатор за Кампување, Водоотпорен & Windproof Пикап Камион Шатор, Лесно да се Соберат, Здрав Камионот Корито Camper - торбичката
  • -20%
  • -20%
МУДРО ЛОС Камион Шатор - 6.3x6.6 ft Камионот Корито Шатор за Кампување, Водоотпорен & Windproof Пикап Камион Шатор, Лесно да се Соберат, Здрав Камионот Корито Camper - торбичката

МУДРО ЛОС Камион Шатор - 6.3x6.6 ft Камионот Корито Шатор за Кампување, Водоотпорен & Windproof Пикап Камион Шатор,

DEN 3598.80

Достапност
Достапно за нарачка

Оксфорд. ????УДОБНО ГОЛЕМИНА - Пак било 6.3 – 6.6 ft пикап камионот корито во удобен кампот со оваа пространа камион шатор.Овој камион кревет шатор за кампување лесно да спие две авантура-љубов возрасните. ????ДВОЈНА ЗАШТИТА - Со 2 слоја на вода & ветер отпорни Оксфорд ткаенина, овој камион кревет camper шатор ќе ви ги сува и најтешкиот врнежи од дожд.Со право опрема, не постои лошо време!. ☂️ ЕКСТРА СУВО & ГРАЦИОЗЕН - Овој камион шатор доаѓа со добро изградени, облачно летаат кои ќе ве заштити од временските додека да им се овозможи свеж воздух во преку бура клапи.Без оглед на условите, секогаш ќе го разбуди чувството обнови. ⛺ ЗДРАВ и СИГУРЕН - Нашиот камион шатор има екстра-дебел уште флексибилни fiberglass столбови кои се направени за да трае.Шаторот, исто така, има дебел 120 G ЈП подот за дополнителна заштита.Нема повеќе скршени столбови или искинати подови!. ????СВЕТЛО, КОМПАКТНИ, и ЛЕСНО ДА се ПОСТАВИ - Овој лесен камион кампување шатор пакети надолу во 9x8x24 инчен водоотпорен перница.Со инструкциите пораби во камионот корито шатор рачна торба заедно со колор-кодирани столбови, тоа секогаш ќе биде лесно да се постави и земете надолу овој шатор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Памук,Фланелен Боксери [ПРОСТРАНА ПРОСТОР] Оваа пространа камионот корито шатор спие 2 лице со над 5.5 ноз

Придава на Smittybilt Overlander Шатор (2783) со солиден, тешки патентите.Одлично за менување на облека, обезбедувањ

✪✪Функција : Ова Прилагодливи Камион Товар Бар Стабилизатор Прилог е добро дизајниран за спречување н

2 лице шатор со висока густина 92" x 55" пена двојно / full 2.5 инчен душек и 661 lb.макс оптоварување 600 D тешкидолжн

✅ Универзална одговара за мала, средна големина, и полна големина спортски автомобили со нагоренотвора

Оксфорд.Водоотпорен Функција : Ова пикап камион шатор е направен од 210 D оксфорд ткаенина, со PU2000 водадок

ПОБРЗО SETUP Нашата автоматско пол структура поставува БРЗО и ЛЕСНО, така што ќе имате повеќе време за да

ПОБРЗО SETUP Нашата автоматско пол структура поставува БРЗО и ЛЕСНО, така што ќе имате повеќе време за да

Please wait...