0
clear
  • ТВ Ѕид Заградата за Повеќето 13-26 инчен LED LCD Плазма со Рамен Екран Следи до VESA 100x100mm и 33lbs со Целосна Движење Articulating Оружје Скосен (13-26)
  • -20%
  • -20%
ТВ Ѕид Заградата за Повеќето 13-26 инчен LED LCD Плазма со Рамен Екран Следи до VESA 100x100mm и 33lbs со Целосна Движење Articulating Оружје Скосен (13-26)

ТВ Ѕид Заградата за Повеќето 13-26 инчен LED LCD Плазма со Рамен Екран Следи до VESA 100x100mm и 33lbs со Целосна

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

УНИВЕРЗАЛНА ТВ КОМПАТИБИЛНОСТ : одговара на повеќето 13" 15" 17" 19" 20" 22" 23" 24" 26" LED Телевизори Рамни Панел Екран до 33 кг/15kg VESA 75x75mm(3"x3") или 100x100mm(4"x4").ЦЕЛОСНА ДВИЖЕЊЕ ТВ ЅИД : Прилагодлив +/-15 степени на навалување; 180 степени на зглобот и 360 степени на ротација.Се протега до 15" од ѕидот.Изберете совршен агол за гледање на екранот од било каде во собата.ТЕНОК ДИЗАЈН ШТЕДИ ПРОСТОР : На articulating ТВ планината е изграден со раката дека retracts 1.5" од ѕид за да се зачува простор.ЛЕСНО INSTALLION : Лесна инсталација со пристоен настава, стандардниот хардвер пакет во пакет.Доаѓа со меур ниво како подароци.ЗДРАВ И БЕЗБЕДЕН : врвен квалитет на челични и алуминиумски легури,Ѕид плоча на ТВ планината може да биде фиксиран на studs или бетонски ѕидови.Тоа исто така може да се примени за да се агол инсталација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

2Во1 Дизајн : Една глава е шпатула и една глава е лажичка или лажица.погодно за пренесување на материјали

????Сè што децата треба за крајната торта и cupcake украсување искуство – Ова 38 pc комплет содржи вистински де

Вкупна Должина : 15mm / 0.59"; Род Кол : 2.8 mm / 0.11"; Раководител Кол : 6mm / 0.24"; Пакет Содржина : 50pcs x Месинг Мали Н

Свежо Витез ортодонтски восок за протези е многу лесно да се држиме за вашите протези или aligners да се обе

ЦЕЛОСНА ДВИЖЕЊЕ ТВ МОНТАЖА : Можете да навалите на ТВ +5° / 15°, ниво±3°, завртување за 180° со овој ѕид за да с

Кабел должина : 9.8 Ft(3 M),Кабел со дијаметар : 2,5 mm.Среброто е оближена со оклопна плетенка.Бакар диригент и

Младоженецот вашата брада да имаат убав здрав сјај Нашите брада масло ќе го направат вашиот брада супе

Вашата брада заслужува врвот полица брада производи кои се формулирани за да го скроти дури и thickest и burlie

Забавен начин да се обезбеди зеленолисните растенија во дворот стадото.Пополнете ако полн со свеж зеле

✅Врвен Квалитет, Директно Одговара, 2 Дена За Испорака ✅Компатибилност : 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 Рам 1500; 201

Материјал : ABS.Голема големина 300x113mm, тежина 136g.Мала големина 215x113mm, тежина 94g.Нема потреба да се удар на ду

Официјално лиценцирани производ.Квалитетот на материјалите што се користат за сите Wincraft производи.Нав

Амбуланта корегирање апликатори розова пенкало (со on / off прекинувач), 6 кутии поголем rhinestones и 2 кутија по

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Израмнување на врвот на сад обезбедува точно измерени примероци.Направени од ФДУ и ЕУ во согласност мат

ТОА НЕ Е ДРВО; ПОДОБРО Е Направен со екопријателски и одржлив z Board, нетоксични и без формалдехид Направе

ПОВЕЌЕ БЕЗБЕДНОСТ:Породилно Автомобил појас прилагодувач прави појас седат низ појас, наместо во теко

Answer : ___________________________ Note : LB RB Браници само совршен за Xbox една S Контролер(не одговараат за Xbox еден X / Елита

2 Sonicare Diamond Clean Батерија Четка за заби (1 Розова Четка Рачка До 3 Недели на животниот Век на Батеријата.Пред

Одлично За Деца Или Возрасни крупните дизајн на оваа расположливиот тоалет седиште опфаќа за максимал

Ова е AJC Бренд Замена за Гордост Мобилност Jazzy 1115 12 V 55 Ah Мобилност Скутер Батеријата.Напон : 12 V (12 Volts).Капа

Овој Производ е Производителот.Па ве молиме контактирајте со Производителот ако било кое прашање.Соврш

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ, ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ, ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Ви се случува да нарачате во ред, најверојатно, ако не

БЕЗБЕДНО ДА се КОРИСТИ И ЛЕСНО се ЧИСТИ Различни големини фиока организаторите може да се организира н

Please wait...