0
clear
  • TruXedo Sentry КТ Тешко да се Направи Камион Кревет Tonneau Покрие | 1549816 | Вклопува 2015 - 2021 Chevy/GMC Колорадо/Кањонот 5' 3 Кревет (62.7)
  • -20%
  • -20%
TruXedo Sentry КТ Тешко да се Направи Камион Кревет Tonneau Покрие | 1549816 | Вклопува 2015 - 2021 Chevy/GMC Колорадо/Кањонот 5' 3 Кревет (62.7)

TruXedo Sentry КТ Тешко да се Направи Камион Кревет Tonneau Покрие | 1549816 | Вклопува 2015 - 2021 Chevy/GMC Колорадо/Кањонот

DEN 1149.60

Достапност
Достапно за нарачка

Се вклопува во 2015 - 2021 Chevy/GMC Колорадо/Кањонот 5' 3" Кревет (62.7").ПРЕМИУМ & МАТ ЦРНА Ова тешко roll-up поклопецот е прелиена со high-end материјал кој обезбедува стилски целокупната заврши до Tru Xedo е потпис низок профил дизајн.Оваа премија материјал е отпорни на нечистотија и докажани да останат чисти за подолго.ЗНАЧИТЕЛНО БЕЗБЕДНА Sentry КТ е изградена со тешки-должност алуминиум slats за најголема сила и камионот корито заштита.За дополнителна безбедност latch е лоциран во центарот на камионот корито покритие за мир на умот на вашиот товар безбедност.НЕ ВЕЖБА ИНСТАЛАЦИЈА Целосно се инсталира овој хард roll-up камионот корито маска за помалку од 30 минути!Лесно се стега шините на вашиот камион кревет, прикачите поклопецот, се тркалаат и ја погоди на патот.Без дупчење или специјални алати потребни.КУПИТЕ СО ДОВЕРБА Sentry КТ е поддржан од 5 години, без проблеми гаранција и со гордост се направени во САД со глобално извори материјали.Ние сме посветени на обезбедување на најдобри услуги на сите времиња, ако ви треба замена на делови едноставно јавете се на нашиот тим.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Периметар на гумени печати и внатрешната потрошувачка цевки носат вода подалеку од и надвор од кревето

Се вклопува во 2019 2021 Dodge Рам 1500 (KGZ Црна Forrest Зелена) Не Одговара w / МултиФункција (Сплит) Дел 5' 7" Кревет (67.

Се вклопува во 2019 2020 Chevy / GMC Silverado / Сиера, работи w / Multi Pro / Flex задната врата (w / o Јаглерод Про Кревет) 5' 10" К

Модел : За Chevy Колорадо ( 2015 2020 ) / GMC Кањон ( 2015 2020 година ).Функција : Исклучително ефикасен за да се подоб

Fitment : Одговара 20152022 F150 Пикап, 5.6 ft Styleside Кревет.Xcover е Низок Профил, и седат во внатрешноста на камион со кр

Се Вклопува 200918, 19 / 20 Класичен Dodge Рам 1500 5' 7" Кревет (67.4").ЕКСТРА ТЕШКО се Добие покритие, која ќе трае Оваа

Овие кревет железнички удел џеб опфаќа одговара 2019 2020 Надгради Silverado и GMC Сиера во задниот дел на вашиот

Кревет Капи заштита на кревет шини против штета при давање на возило готов фабрички изглед.Заштитете го

FITMENT : ДНК MOTORING Тешко Три Пати Tonneau Покрие Компатибилен со 0918ч Рам 1500 / 1018 Ram меморија 3500 Оваа Надградба Ед

Се вклопува во 2015 2021 Chevy / GMC Колорадо / Кањонот 5' 3" Кревет (62.7").ИНДУСТРИСКА СИЛА ВИНИЛ За сигурен кревет з

Инсталација : Лесно Се СтегаНа Тоа се карактеризира со патентиран latch и напнатост систем за да се задржи

Се вклопува 1999 2006 година, 07 Класичен Chevy / GMC Silverado / Сиера 1500, 199904 2500 HD 6' 6" Кревет (78") 100% КРЕВЕТ ПРИСТАП На Flex

Се вклопува во 2019 2021 Dodge Рам 1500 (АД Палка Сребро) Не Одговара w / МултиФункција (Сплит) Дел 5' 7" Кревет (67.4").

Please wait...